Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İran İsrail'i Vurmaya Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
385
194
43
Valla k ne derse desin hizbullah i gram sevmem bence onlarda kötü İran da aşağı kalmaz ama adamlara helal olsun
İsrail tarih boyunca vuran tek devletler

Biz akşam sabah denmedik laf yok ama kürecik radar ussu Hatay amerakan istihbarat üssü hala aktif ki bunlsr NATO ussu degil yazıklar olsun
Daha Artvin Hakkari Edirne vs deki amerakian uslerini saymiyorum bile

İnsan bir kere ölür bu ne korku bu ne acizlik aklım almıyor
NATO üyesiyiz parasını veriyoruz ama adamlar uçağı vermiyor o zmaan niye NATO uyesiyiz çıkalım

Diyecek çok şey varda neyse
Sonuna kadar İran in arkasındayım umarim.basarilar
Natodan çıktığın an yok olursun. Öyle kolay değil üstad o işler. Rusya neden Nota muhabbetine Ukrayna'yı vurdu. Bugün bir düşmanı vardı. Ukrayna natoya girseydi onlarca düşmanı olurdu.

Natoya üye bir ülkeye savaş açıldığında diğer üyelerin hepsi savaş açana saldırıyor.
O yüzden NATO savunma sanayinde gelişmeye çalışan Türkiye için şimdilik çelik yelek görevi görmektedir.

Diyeceksin ki Çanakkale geçilmezken NATO'mu vardı. Hatta şuan ki tüm NATO düşmandı.

O zamanki ruh şimdi yok maalesef.

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,088
2,573
113
Danışıklı dövüş her zaman ki gibi. 500 tane füze atiyolar bir tane ölen İsrailli yok.

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,546
1,354
113
İHA siha yapacağına milletin karnını doyur dediler. Bu insanlar erbakani 80 sene sonra anca anliyor. Tayyibi anlamaları 200 sene surer
Buna sadece gülüyorum 🤣🤣 cumhur baskaninin bu ülkeye kattığı tek bir şey yok bu yapılanların hepsini zaten Erbakan yaptı tayip geldi hazıra kondu birazda önünü açtı show ve Rand için

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
385
194
43
🤣🤣 Hangi tevratta yazıyor bu böyle ülke isimleri falan yapmayın gozunuzu seveyim ya bu kadar bilgisizce konuşmayın vadedilmis topraklar Filistin başka bir ülke yok
Ülke ismi geçmiyor. Bu doğru. Vaadedilmiş topraklarda Mezopotamya sınırları var. Buda bizde ki bazı illeri kapsıyor.

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,750
6,726
113
demir kubbe düşmedi henüz. düsen füzelerin cogu da tarlalara daglara tepelere düşmüş . tel aviv metrosunda eline silah alip salak salak sikan bi deli daha fazla zarar verirdi israil'e. bir kişi öldü o da filistinli diyorlar. adamlarin siginaklari var zaten sığınaklardan çıkmışlar simdi. kisaca iran sasali bir giriş yapti ama sonuc sıfır. simdi israil misilleme yapacak sonrasinda abd daha aktif girermeseleye. rusya ben de koyucam hee derse ortalık darma duman olur gibi.

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,546
1,354
113
İran'ın haber ajansı:

Füzeler 20'den fazla İsrail F-35 uçağını vurdu.

Bu haber doğruysa çok büyük bir vurgun olur İsrail icin

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,412
596
113
Müslüman olup da eline Kuran almamış insanlar Tevrat alimi olmuş.

O toprakların sahibi Israilogullarıdır. M.ö 7000 yılında dahi oradalardı. Filistin denilen ülke roma impatorluğunda Egeli bir toplum olum Filistlerin bölgeye göç ettirilmesiyle (2.3.yy) adını almıştır. Islamın yayılmasıyla da araplaşmıştır.(6.7.yy)

Kısacası araplar orada yokken egeli toplum filistler ondan 8000 yıl önce de İsrailoğulları vardı.

Bugün osmanlıcılık adı altında gazzeye sahip çıkanlar talas savaşından itibaren, Büyük Selçuklular ve osmanlı imparatorluğunun yıkılması dahil bölgedeki çıkan isyanları bi araştırsınlar.

İsrail'in yaptığı savaş suçunu savunmuyorum ama sırf islamcılık oynuyor diye de ne irani ne Filistin'i destekleyecek değilim.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Natodan çıktığın an yok olursun. Öyle kolay değil üstad o işler. Rusya neden Nota muhabbetine Ukrayna'yı vurdu. Bugün bir düşmanı vardı. Ukrayna natoya girseydi onlarca düşmanı olurdu.

Natoya üye bir ülkeye savaş açıldığında diğer üyelerin hepsi savaş açana saldırıyor.
O yüzden NATO savunma sanayinde gelişmeye çalışan Türkiye için şimdilik çelik yelek görevi görmektedir.

Diyeceksin ki Çanakkale geçilmezken NATO'mu vardı. Hatta şuan ki tüm NATO düşmandı.

O zamanki ruh şimdi yok maalesef.
Dostum ben NATO çelik zırh ne halt yemeye uçakları vermiyorlar?
Neden hava savunma sistemlerini vermiyorlar?
Bu nasıl üyelik lafla?
Yanimizda Yunanistan heryerinsilahlandirdi Rusya ya karşı mi bize karşı mk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...