Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol İrfancan Fenerbahçe 'de

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
Futbolcuları kusturmeden o duzenı kurması lazım
ya dışardan bakınca arkadaşlara çok kolay geliyo böyle şeyler ozan tufan'ı leverkusen'e satılcakmış falan ali koç hepsini ayarlıcakmış hayretle bakıyorum konuya gs'li arkadaşlarda ünal aysal dönemini unutmasınlar kaç para borç koydu geçti sneijder'iydi drogba'sıydı falan türkiye de bütün kulüpler borç batağında vergiler silinip hafifletilmese hiç biri 1 sezon dayanamaz ama biz mesut ne topçu falan diyoruz türkiye'de hiç bir kulüpten afedersiniz bi sap olmaz

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,037
3,387
113
Arkadaşlar size bir soru.
Erol hoca sezon başı 3.5.2 denedi sizce şimdi 3.5.2 yapar mı yapmalı mı.bence tekrar bi denemeli bazı maçlarda.defans hattını en azından 3lü deneyebilir daha ofansif bir takım oluştu sonuçta.bu benim fikrim sizin fikriniz ne yönde

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
mesele cahillik değil hep ikinci tercih oluyor bunu da iki katı para vererek yapıyor ayrıca oyuncunun babası da oğlum gs de oynamak istiyor diye açıklama yaptı madem ki fb de oynamak istiyordu neden açıklama yapmadi yani uzatmadan söyleyeyim kazanan GÖKSEL-IRFANCAN kaybeden GS-FB eminim objektif düşünen herkez böyle olduğunu düşünüyordur
Goksel turkiye nın zengin adamlarindan klup zaten kendisinin. Ve ayrica Goksel I zamaninda gs yonetiminden kovdular. Ortada inat soz konusu da var. Irfan can kendi bilir ister Fenerde kendisini gosterir isterse nasil ozani zamaninda kadro dışı bırakıp alanya ya verdik Aynisini yaparız. Fenerde oynamayan yildiz bile olsa kesilir. Ileeiye donuk yatirim transfer. Tutar tutmaz orasini gorucez

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Arkadaşlar size bir soru.
Erol hoca sezon başı 3.5.2 denedi sizce şimdi 3.5.2 yapar mı yapmalı mı.bence tekrar bi denemeli bazı maçlarda.defans hattını en azından 3lü deneyebilir daha ofansif bir takım oluştu sonuçta.bu benim fikrim sizin fikriniz ne yönde
Fener hala favorı oldugu maclarda adam akıllı kontrol edemıo macı ama derbılerde fena favorı olur tam kontralık takım

Veryansin

Üye
Yeni Üye
13
3
3
Önce Mesut ile irfanı kıyasladılar sonra biz irfanı alınca 2 yıldır top oynamayan adamı daha hiç bir başarısı olmayan ama ne hikmetse dünya yıldızı sıfatı olarak lanse ediyorlar ne diyim Allah akıl fikir versin :)
Kanka mesuttan bahsettin sandım :)iki yıldır top oynamayan adam deyince ne bileyim

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
zenginin malı yine züğürdün çenesine vurmuş

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
ya dışardan bakınca arkadaşlara çok kolay geliyo böyle şeyler ozan tufan'ı leverkusen'e satılcakmış falan ali koç hepsini ayarlıcakmış hayretle bakıyorum konuya gs'li arkadaşlarda ünal aysal dönemini unutmasınlar kaç para borç koydu geçti sneijder'iydi drogba'sıydı falan türkiye de bütün kulüpler borç batağında vergiler silinip hafifletilmese hiç biri 1 sezon dayanamaz ama biz mesut ne topçu falan diyoruz türkiye'de hiç bir kulüpten afedersiniz bi sap olmaz
leverkusene mi satar nereye satar bilmiyorum ama satmak isterse satar bahsettigin adam ali koc bu adamdaki lobi kimde var baska? elifi 16.5 vedatı 20ye satmadı bu adam ki bunları avrupa, kupa herhangi bir sportif başarı görmeden yaptı. kahve agzıyla konusmaya gerek yok burada ünal aysal dedigin adam kim ali koçun yanında

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Fener hala favorı oldugu maclarda adam akıllı kontrol edemıo macı ama derbılerde fena favorı olur tam kontralık takım
Kucuk maclari asilmio bende farkettim 1-0 olsun bizim olsun kafasinda top oynuo. Takimda baya bi Avrupa hasreti var. Derbilerde guzel oynuo. Haftaya gs maçında Agir favori. Bu sefer onyekuru felan kurtaramazz gsyi o maçta mesut Irfan osayi kesin ilk 11

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Kucuk maclari asilmio bende farkettim 1-0 olsun bizim olsun kafasinda top oynuo. Takimda baya bi Avrupa hasreti var. Derbilerde guzel oynuo. Haftaya gs maçında Agir favori. Bu sefer onyekuru felan kurtaramazz gsyi o maçta mesut Irfan osayi kesin ilk 11
Reıs oyunu sız kurarsanız favorı gs gs kurarsa fb bellı olmaz mac

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
leverkusene mi satar nereye satar bilmiyorum ama satmak isterse satar bahsettigin adam ali koc bu adamdaki lobi kimde var baska? elifi 16.5 vedatı 20ye satmadı bu adam ki bunları avrupa, kupa herhangi bir sportif başarı görmeden yaptı. kahve agzıyla konusmaya gerek yok burada ünal aysal dedigin adam kim ali koçun yanında
Unal aysal ile Ali kocu ayni kefeye koymak nedir ya sadece guluyorum. Unal aysal tokatladi gitti. Birisi sahteksr dıgerı Fener asigi. Ailesine bile fener icin rest cekmıs bi Adam ortaya servetini koyuyo. Dünya klup leri baskanlariyla arasi iyi bilen ler bilir Barcelona baskaniyla kanka. Ali koç da ki lobi kimsede yok. Elif elmas ve muric I bile. Arkadasin dedigi gibi spoetif basari olmadan deli paralar a satti basari olsun iki Katina satar

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Agır favorı oldugunu dusunmuyorum tam lıderlık macı beraberlık kokuo

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Ozan valencıa falanı kusturmezse ıyı kadro onemlı olan dogerlerı hazır tutmak
ozan kötünün iyisi bence 20 şut atıyor 1i gol olunca auuu ooo oluyor. rize macındaki gibi oynayacaksa kesinlikle irfan oynamalı. valenciaya bir türlü ısınamadım ben begenmiyorum nedense osayiye şans vermek lazım biraz da ama bana sorarsan ferdi yazılmalı oraya

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
ozan kötünün iyisi bence 20 şut atıyor 1i gol olunca auuu ooo oluyor. rize macındaki gibi oynayacaksa kesinlikle irfan oynamalı. valenciaya bir türlü ısınamadım ben begenmiyorum nedense osayiye şans vermek lazım biraz da ama bana sorarsan ferdi yazılmalı oraya
Aynen ferdıyı parlatırsanız daha ıyıye gıder . Fb de 3-4 oyuncu parlarsa az 10m dan asagı gıtmezler Gs lı olarak boyle dusunuyorum

alpos54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
274
59
28
Bir galatasaraylı olarak ne kadar beğensemde İrfancan ı korkuyordum yuksek malıyetle bıze gecırecekler dıye cok sukur olmadı hayırlı ugurlu olsun Fenerbahçeyede

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Aynen ferdıyı parlatırsanız daha ıyıye gıder . Fb de 3-4 oyuncu parlarsa az 10m dan asagı gıtmezler Gs lı olarak boyle dusunuyorum
kadromuz cidden iyi özellikle orta saha rotasyonumuz harika ama ben hala hocanın dogru hoca oldugunu düsünmüyorum. güvenemiyorum erol buluta asla