Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol İrfancan Fenerbahçe 'de

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,590
5,759
113
Kanka mesuttan bahsettin sandım :)iki yıldır top oynamayan adam deyince ne bileyim
Ya kardeşim şaka mı yapıyorsun dicemde siz zaten şaka gibi bi topluluksunuz mesut Özil dışlanmasaydı zaten Arsenal’in ilk 11 topçusuydu o zaman da Türkiye’ye getiremezdin zaten bizim ligimizin çapı belli az futboldan anlayan adam zaten anlar bunu

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
leverkusene mi satar nereye satar bilmiyorum ama satmak isterse satar bahsettigin adam ali koc bu adamdaki lobi kimde var baska? elifi 16.5 vedatı 20ye satmadı bu adam ki bunları avrupa, kupa herhangi bir sportif başarı görmeden yaptı. kahve agzıyla konusmaya gerek yok burada ünal aysal dedigin adam kim ali koçun yanında
ünal aysal sneijder'i moratti ile iş yemeğinde almıştır kankam drogba'yı bizzat teknesinde ağırlamıştır herşey türkiye'de gördüğünden ibaret değil ben sidik yarıştırmıyorum aynısını fener yapıyor şuan 2 sene sonra uefa sizi almazsa bundan galatasaray'da etkilencek herkes etkilencek artık direk gruplara bile gidemiyoruz türk futbolu çok büyük çöküşte sizin derdiniz hala fener mi galatasaray mı

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
ünal aysal sneijder'i moratti ile iş yemeğinde almıştır kankam drogba'yı bizzat teknesinde ağırlamıştır herşey türkiye'de gördüğünden ibaret değil ben sidik yarıştırmıyorum aynısını fener yapıyor şuan 2 sene sonra uefa sizi almazsa bundan galatasaray'da etkilencek herkes etkilencek artık direk gruplara bile gidemiyoruz türk futbolu çok büyük çöküşte sizin derdiniz hala fener mi galatasaray mı

ben ünal aysal kücük biri demedim zaten :) neyse dostum tartısmaya gerek yok iyi geceler

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
çok iyi transfer daha genç çocuk 25 yaşında

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,551
1,309
113
Galatasaray fernandes i almasaydı çok büyük kayıptı ama bu saatten sonra hicbir galatasaray li irfanin fenere gitmesine üzülmez fernandes irfandan neresinden bakarsak bak 2 gömlek ustun
Galasaray ve fener açık ara kadro bazinda ligi amborgo eder
Lükse bakarmısınız feghouli belhanda onyekuru arda taylan fernandes taylan ya ne okursa olsun sakarya olsa falcao belli mi olur gelir oynar
Çok enterasan bir lig olur

Feyzullahalev

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
560
1,390
93
Sen bu kadroyla şampiyon olsanda inanma birşeyler olcak diye benden söylemesi bu arada şunu açık açık soyleyim şu anda GS şampiyonluğun yüzde 95 favorisi
Şampiyonluğun favorisi oyun olarak Beşiktaş 1 adım önde yanlız kadro derinliği olarak Fenerbahçe 10 adım önde Beşiktaş ilk 11 inde sakatlık yaşamaz ise ki bu imkansız bu fikstür sıklığında Beşiktaş ligi götürür gerçekten mükemmel ötesi bir futbol oynuyor ama dediğim gibi kadrosu kısıtlı GS gelince 3. Luk için Trabzon spor ile yarışır tabiki GS 1 adım önde 3. Luk için 1.2 bjk fener fener bjk dışına çıkmaz

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Feyzullahalev lig sonunda görürsün kaçıncı olduğunu siz hep böyle havaya giriyonuz ama sonunda kupayı kaldıran hep GS oluyor sadece izle gör bak bakalım nasıl şeyler oluyor sonradan ağlamayın ama yok hakemler yok bu takım bize böyle oynadı falan diye

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Nihat abinizde her türlü destek oluyor bakilim neler olcak ama havaya girmeyin sonra Rıdvan abinizin dediği gibi olmasın havaya girersen GS gelir geçer şimdiden uyandirayim sizi fazla umutlanmayin GS bitti demeden hiçbir şey bitmez öyle dediğiniz gibi dünya yildizlari falan yok yani bu ligde çok acayip bir futbolda oynanmıyor kimse kimseyi kandirmasin iyi olsalar Avrupa'da her takıma dış gosterirsin ama bir tane takım yok Avrupa'da oynayan