Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İstifa da Bir Hizmettir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahgec09

ELBET BİR GÜN BULUŞACAĞIZ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,282
1,864
113
Merhaba arkadaşlar konuyla alakası yok belki de ama buraya yazmak istedim ve yasak falan ise uyarın beni ,benimle iletişime geçen bir site var çevrimi çok basit bir Bonus veriyor 150 nakit isteyen olursa benimle iletişime geçebilir,benim hiç ama hiç kazancım yok bu işten Allah yukarda ben aldım değerlendiremedim değerlendiren arkadaşlar teşekkür edip bir rollimg imkanı sağlasın hepinizin kazanacağı başka da bir şey istemem,

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Merhaba arkadaşlar konuyla alakası yok belki de ama buraya yazmak istedim ve yasak falan ise uyarın beni ,benimle iletişime geçen bir site var çevrimi çok basit bir Bonus veriyor 150 nakit isteyen olursa benimle iletişime geçebilir,benim hiç ama hiç kazancım yok bu işten Allah yukarda ben aldım değerlendiremedim değerlendiren arkadaşlar teşekkür edip bir rollimg imkanı sağlasın hepinizin kazanacağı başka da bir şey istemem,
images (5).jpeg

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,976
6,876
113
Ne hikmetse Fenerbahçe nin her maçına bir kılıf buluyorlar. Yönetim teknik heyet oyunculara bakılması lazım. Dış güçler hikayesini bir yana bırakmak lazım.

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
beyler bakın geçen sezon gs yi kollamaları yüzünden fener vites yükseltmek zorunda kaldı o yüzden her maçı almak zorunda kalıyordu deplasmanda 1 puan hele ki göztepe gibi bi deplasman da 1 puan kötü sonuç değil e haklısınız tabi gs yine hakemlerle her maçı alır rakipler yürür otobüs çeker hakemler kart vermez kafalarına göre kırar geçerler geride kalırız diye korkuyorsunuz haklısınızda ama bu kadar umutsuz olmayın daha ligin başı takımda çok kötü değil başkanı darp etmeleri apayrı bi rezalet bu ülkede gerçekten fenerbahçe ırkçılığı diye bişey var aq birileri organize ediyor bu işleri illa ki çıkar ortaya bi gün

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,062
6,164
113
Olan benim kupona oldu mk fener kazanır ve 2.5 üst olurdan yattık 😄

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Ne hikmetse Fenerbahçe nin her maçına bir kılıf buluyorlar. Yönetim teknik heyet oyunculara bakılması lazım. Dış güçler hikayesini bir yana bırakmak lazım.
lan sahada başkana saldırdılar birader daha ne olsa tatmin olursun mesela geçen sene ki saldırılar kesmedi başkan dayak yedi oda kesmedi kafalarına sıksalar rahatlarmısın cidden merakımdan soruyorum

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,944
10,698
113
beyler bakın geçen sezon gs yi kollamaları yüzünden fener vites yükseltmek zorunda kaldı o yüzden her maçı almak zorunda kalıyordu deplasmanda 1 puan hele ki göztepe gibi bi deplasman da 1 puan kötü sonuç değil e haklısınız tabi gs yine hakemlerle her maçı alır rakipler yürür otobüs çeker hakemler kart vermez kafalarına göre kırar geçerler geride kalırız diye korkuyorsunuz haklısınızda ama bu kadar umutsuz olmayın daha ligin başı takımda çok kötü değil başkanı darp etmeleri apayrı bi rezalet bu ülkede gerçekten fenerbahçe ırkçılığı diye bişey var aq birileri organize ediyor bu işleri illa ki çıkar ortaya bi gün
https://youtube.com/shorts/-ajuShJdW1s?feature=shared

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,976
6,876
113
Lille de son dakika gol yiyorsun Goztepe de son dakika gol yiyorsun.
Şampiyonlar ligi 4 eleme maçında 4 macta 8 gol yedi.
Kimse Fener ile uğraşmıyor. Fener kendisi yapıyor bunu.

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Yanliz gs acayip şanslı, kartaldan 5 yediler insta kapalıydı linc yemediler ne şans var bee şu takımda

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,476
2,391
113
Fenerliler ali koçu taşlamadan bu takimdan hayir beklemeyin butun maçları satiyo ali koç soyadından belli 😁

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,954
3,881
113
Lille de son dakika gol yiyorsun Goztepe de son dakika gol yiyorsun.
Şampiyonlar ligi 4 eleme maçında 4 macta 8 gol yedi.
Kimse Fener ile uğraşmıyor. Fener kendisi yapıyor bunu.
ali koç baktı şikede güzel para ver sat babam sat maçları gibilen biz oluyoruz onlara birşey olmuyor

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,198
1,648
113
Maç sonu Ali Koç ve Mourinho istifa etsin yeter artık bu kadar rezillik
Takim suan hazir degil biraz zaman lazim sadece ancak lig başı olmasina ragmen goztepe kafa kafaya oynadi Goztepe hazir görüntü verirken fenerin hali düşündürücü

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,172
838
113
lan sahada başkana saldırdılar birader daha ne olsa tatmin olursun mesela geçen sene ki saldırılar kesmedi başkan dayak yedi oda kesmedi kafalarına sıksalar rahatlarmısın cidden merakımdan soruyorum
Şaşırtıcı mı peki? Başkan olmaya gerek yok, ben BJK FB GS formasıyla yürüsem o sırada beni de döverlerdi... İyi yine Ali Koç olunca koruma çok oluyor, dayak yemedi...

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,976
6,876
113
Her kulübün başına neler gelmiştir tarihte. Bu başarısızlığa kılıf bulma çabası. Gecen sene yaptı bunu. Şimdi de yapıyor. Ali koçun oyunları bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...