Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İstifa da Bir Hizmettir

KaramboL

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,454
572
113
Mourinho da kendi inadindan vazgeçmiyor kimse kusura bakmasın. İlk maç krunic şimdi de dzeko 90 dk sahaya sıçtı adama müsaade etti. Cenk dzekonun 90 dk yapamadığını 20 dakikada yaptı. Koskoca Mourinho masaya yumruğunu vurup orta saha aldırmıyorsa bütün suç ona yazar. Öyle guido'dan masadan kalktık yapmayacaksın. Sanki adam aldın da guido begenmiyon.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Fener bu sene ligde biraz tökezlesin görün yine tripleri. Yok lobiler yok baronlar yok örgütler. Yok 2. Lige düşeceğiz. Yok maça çıkmayacağiz. Kimsenin işi gücü kalmadı Fener ile uğraşacak. Demiyor başkan oyunumuzda sıkıntı var diyor ki dünyada sıkıntı var 🤣
Kardeşim sıkıntılu mısın sen hakem çok, net ekşinin adamı öyle penaltı mı olur

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Fenerli kardeşlerim ben beşiktaşlıyım. Fakat gecen seneki fenerden hic birşey yok.. hele o gs deplasmanındaki fener nerde la ?? Morinyoyu romadan cok izlerdim rezalet top oynatiyor neyse

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Mourinho da kendi inadindan vazgeçmiyor kimse kusura bakmasın. İlk maç krunic şimdi de dzeko 90 dk sahaya sıçtı adama müsaade etti. Cenk dzekonun 90 dk yapamadığını 20 dakikada yaptı. Koskoca Mourinho masaya yumruğunu vurup orta saha aldırmıyorsa bütün suç ona yazar. Öyle guido'dan masadan kalktık yapmayacaksın. Sanki adam aldın da guido begenmiyon.
Mourinhoya bile gelir gelmez ağlamayı öğretmişler okan sahaya girdi kart vermediler falan diyo kafalar başka yerde

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,970
22,555
113
Bu isler morinhoyla falan olmuyo dinamik gecisleri hizli olan bi takim kuracan oyle 34.35,37 yasinda adamlarla bide agir hantal oyuncularla basari gelmez defans bam gum olmicak mesela top yapan oyun kuran geei 4 lun olacak boşa yaziyoruz

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,831
2,112
113
Bu isler morinhoyla falan olmuyo dinamik gecisleri hizli olan bi takim kuracan oyle 34.35,37 yasinda adamlarla bide agir hantal oyuncularla basari gelmez defans bam gum olmicak mesela top yapan oyun kuran geei 4 lun olacak boşa yaziyoruz
Süper bir yorum ellerinden öperim dayım

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
497
63
Kardeş sen fb li olduğuna eminmisin yani fener 16 yıldır Cl ye gidememiş bu anormal bir durum değil ben zaten fb nin Cl ile ilgili bir planı olduğunu da sanmıyorum varsa yoksa süper lig

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,972
6,842
113
Kardeşim sıkıntılu mısın sen hakem çok, net ekşinin adamı öyle penaltı mı olur
Haklısın valla reis. Skor tabelasından bile şüphelenmeye başladım. Fenere karşı olanların kontrolünde olabilir. Araştırılması gerek. Yoksa Fenerin haklı bir sekilde elendiği tarihte görülmemiştir 🤣

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Haklısın valla reis. Skor tabelasından bile şüphelenmeye başladım. Fenere karşı olanların kontrolünde olabilir. Araştırılması gerek. Yoksa Fenerin haklı bir sekilde elendiği tarihte görülmemiştir 🤣
Tabelayı yapan firmanın Amerika kökenli olduğu ve fabrikasının pensilvanyada olduğu söyleniyo

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,972
6,842
113