Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jorge Jesus

goksoy0107

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,459
1,632
113
2 3 maç kötü olduğu zaman hemen jesusa sallıyorsunuz bu lige jesus çok çok fazla tamam bugün çok kötü tercihlerle çıktı sahaya Galatasarayıda tebrik ediyorum çok iyi oynadı dünya kupası sonrası iyi değiliz ama önemli olan sezon sonu puan farkı daha 4 neler neler olur daha neler sezon sonu şampiyon Fenerbahçe olacaktır

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,200
562
113
Fenerliyim bunca yıldır yok yere parlatılan teknik direktör görmedim.3 tane derbi maçında bir tane gol atamadı.Yetenekli hicbir oyunculari ilk 11e koymuyor.Macı okuyup gerekli değişiklikleri yapamiyor.Ptt lig takimlarina 3-5 gol attı diye neden bu adama bu kadar kredi veriliyor aklım almıyor
Bizim giden esmail hoca bile iyidir jesustan, bunamış bence kanka

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,901
5,012
113
2 3 maç kötü olduğu zaman hemen jesusa sallıyorsunuz bu lige jesus çok çok fazla tamam bugün çok kötü tercihlerle çıktı sahaya Galatasarayıda tebrik ediyorum çok iyi oynadı dünya kupası sonrası iyi değiliz ama önemli olan sezon sonu puan farkı daha 4 neler neler olur daha neler sezon sonu şampiyon Fenerbahçe olacaktır
2-3 maç değil son 6-7 maç fener çok kötü oynuyor jesus çok kötü tercihler yapıyor.Sampiyonluk gittikten sonra jesus istifa demenin bir anlamı yok.Top oynamayan Galatasaraya evinde 3-0 yenilemenin bahanesi olamaz

goksoy0107

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,459
1,632
113
2-3 maç değil son 6-7 maç fener çok kötü oynuyor jesus çok kötü tercihler yapıyor.Sampiyonluk gittikten sonra jesus istifa demenin bir anlamı yok.Top oynamayan Galatasaraya evinde 3-0 yenilemenin bahanesi olamaz
Dediğim gibi jesus bu ligin çok üstünde bir teknik direktör bana kalırsa kötü gidişatı şuanda düzeltecek tek kişide o sonuçta sezon sonuna kadar Fenerbahçede olacak ve şampiyon dahi olsa Fenerbahçe'de kalmayacak bence o yüzden desteklemek lazım her maç

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,599
14,985
113
Bence Valencia, zajc ve Emre mor ilk 11 başlayabilirdi. Galatasaray forvetsiz çıktı ve ona rağmen pozisyona girdi çünkü fenerin üçlü defans anlayışı yüzünden evlere şenlik bir defans vardı

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,901
5,012
113
Dediğim gibi jesus bu ligin çok üstünde bir teknik direktör bana kalırsa kötü gidişatı şuanda düzeltecek tek kişide o sonuçta sezon sonuna kadar Fenerbahçede olacak ve şampiyon dahi olsa Fenerbahçe'de kalmayacak bence o yüzden desteklemek lazım her maç
Aksine sezon sonu nasıl olsa gidicem Fenerbahçe çok umrumda değil izlenimi yaratan bir Jorge Jesus var şuan ona destek değil baskı ve uyarı yapılması lazım yönetim tarafindan

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,901
5,012
113
Bence Valencia, zajc ve Emre mor ilk 11 başlayabilirdi. Galatasaray forvetsiz çıktı ve ona rağmen pozisyona girdi çünkü fenerin üçlü defans anlayışı yüzünden evlere şenlik bir defans vardı
GSnin rastgele atılan bütün pasları tehlike yarattı ben bu kadar saçma bir savunma stratejisi görmedim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Fenerin kaybetmesinin sebebi bence tamamen ofsayt taktiğinin çözülmüş olması Galatasaray çok iyi çalışmış her topta savunma arkasına koşu yapılıp pozisyon buldular 2. Gol yine aynı şekilde yediler 3. Golde savunma önde kaldı serdarın hatası bedavadan galibiyet verdiler artı olarak taraftarın maça hiçbir etkisi olmadı faul pozisyonlarında bağırmak dışında tiyatro izlemeye gelmişler resmen

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Son dört maçta jesusa gereksiz sallandığını düşünüyordum içten içe ufak haklılık payı versem de. O çıkan brezilya milli takımı dedikoduları felan da işin içine girdi sonra. Ama bugün ki orta sahanın boşluğunu görememek için kör olmak lazım. Üç stoper önlerinde arao crespo bekleri içeri çekip orta sahayı 4'lesen kenarlar boş kalıyo kenarları tutsan orta saha 4vs2 oynanıyo ve bu ilk yarı böyle devam etti. 10 dakika da bu kadar net ortadayken hoca nasıl göremedi yada gördü de nasıl müdahale etmedi vallahi hayret ettim. Şu crespo meselesine de fenerbahçe taraftarları olarak bi açıklık getirelim. Ruhuyla oynuyor eyvallah. Ama teknik kalitesi çok yetersiz. Topu aldığında takım arkadaşının ayağına temiz pas veremiyor,dribbling atamıyor. Bide bi huyu var arkadan teması aldığı gibi kendini yere bırakıyor ve ben bundan çok rahatsızım. Maç kazanılır kaybedilir bu derbi 100 yıldır oynanıyor. Ama takımın ve hocanın kredisi de yavaş yavaş tükeniyor. Tamam kökten söküp atmayalım ama artık biraz eleştirmek lazım bu maçı bu oyunla kazansaydık bile böyle oynanmaz

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,205
44,471
113
Aslinda macin basinda bombos kinge pas vermeyip kiz gibi şut cekmeseydi rossi suan cok farkli seyler konusuyor olcakdik.yani insan hangi akla hizmet yapar o hareketi aklim almiyor.bu gibi pozisyonlarda pas vermeyip sit cekenleri hic bi zaman anlamadim,ayrica irfanda kirmiziyi bilincli gordu mert hakanla 2sinin bi sorunu var ama nedir anlamadim.bnce sorunlari jesus ile ilgili.ben zico zamanindaki takimi hic gormedim o zaman herkes dogustan fenerli gibi oynardi simdi herkes bi alem

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Aslinda macin basinda bombos kinge pas vermeyip kiz gibi şut cekmeseydi rossi suan cok farkli seyler konusuyor olcakdik.yani insan hangi akla hizmet yapar o hareketi aklim almiyor.bu gibi pozisyonlarda pas vermeyip sit cekenleri hic bi zaman anlamadim,ayrica irfanda kirmiziyi bilincli gordu mert hakanla 2sinin bi sorunu var ama nedir anlamadim.bnce sorunlari jesus ile ilgili.ben zico zamanindaki takimi hic gormedim o zaman herkes dogustan fenerli gibi oynardi simdi herkes bi alem
rossinin geldiği günden beri çektiği bi tane iyi şut var. Oda başakşehire attığı gol. Elemanda şut hiç yok. Lan hiç mi ekmek yemiyorsun be adam. Valbuena'da kısacıktı ama topu şiir gibi gönderiyodu stochda öyle. Futbolda hücuma dair çoğu şeyi yapıyo,ama en gerekli şeyi yapamıyo. Şut atamıyo adam :D

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Elinde Lincoln zacj irfan mert Hakan var çıkan orta sahaya bak adam bile bile verdi maçı gormediniz mi umrunda değildi 70e kadar İrfan kendini bilerek attı takim içinde bir huzursuzluk var formayı adaletli dağıtacağım diye saçma sapan 11 lerle çıkıyor Alioski İsmail Yüksek Arda bu gidişle unutulacak Batsuhai asla ilk 11 oyuncusu olamaz 2.yarılar oyuna girer

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Fener kazansaydı 1000
Berabere bitseydi 1300
3.5 üst olsaydı 1000
Jesus sadece fenerlileri yakmadı bizi de yaktı aw :)

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Altay ve Arao ısrarı feneri şampiyonlukdan eder mlsf