Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jorge Jesus

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,901
5,012
113
Kardeşim benim aynı şeyin farklısını konuşuyoz daha öncede derbi kazaniyoduk şampiyon olamiyoduk şimdi derbi kazanmayalim şampiyon olalım sezon bitince şampiyon olan konuşulur derbi kazanan değil olaya böyle bak
Dostum derbi maçları demek şampiyonluğu belirleyebilecek maçlar demek.3 derbide de gol atamayip gol pozisyonuna bile yaklaşmadı nerdeyse.Senin nasıl bir hayal gücün var da bunlara rağmen şampiyonluk hayal edebiliyorsun şaşırmıyor değilim.Takimda birkaç büyük değişiklik lazım bu hoca da olabilir oyuncu da olabilir.Gorunen köy kılavuz istemez takımın oynadığı oyun ortada.Eskiden hücumda zayıftık savunmada etkiliydik şimdi hem hücumda hem savunmada zayıfız.Arkaya atılan her top ehlikeli pozisyon oluyor.Böyle bir risk alıyorsan senin hücum hattın olağanüstü etkili olması lazım ama sadece gariban anadolu takımlarına etkili oynuyorlar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,312
28,016
113
Kardeşim benim aynı şeyin farklısını konuşuyoz daha öncede derbi kazaniyoduk şampiyon olamiyoduk şimdi derbi kazanmayalim şampiyon olalım sezon bitince şampiyon olan konuşulur derbi kazanan değil olaya böyle bak
Jesus dedem iyi bir teknik direktör Bir çırpıda Sırt çevrilmez karakterli Başarılı Dedem ekocum

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,395
1,478
113
Ligin sonunda genelde çok atan değil az yiyen şampiyon olur bu genelde böyledir. Fenerin futbolu çok ütopik gerçekçi bir futbol değil. Rakiplere 2-3 pasta sürekli sürekli gol pozisyonu verirsen olmaz bu iş. Kelecin iyi değil zamanında kalesinden çıkamıyor sürekli tereddüt yaşıyor, stoperlerin atletik değil, takımda denge yok, savunma kurgusu yok. Arkası tarla gibi bomboş ve bu kadar kırmızı kart görmesi de bu oyun stiliyle zaten çok olağan

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Dostum derbi maçları demek şampiyonluğu belirleyebilecek maçlar demek.3 derbide de gol atamayip gol pozisyonuna bile yaklaşmadı nerdeyse.Senin nasıl bir hayal gücün var da bunlara rağmen şampiyonluk hayal edebiliyorsun şaşırmıyor değilim.Takimda birkaç büyük değişiklik lazım bu hoca da olabilir oyuncu da olabilir.Gorunen köy kılavuz istemez takımın oynadığı oyun ortada.Eskiden hücumda zayıftık savunmada etkiliydik şimdi hem hücumda hem savunmada zayıfız.Arkaya atılan her top ehlikeli pozisyon oluyor.Böyle bir risk alıyorsan senin hücum hattın olağanüstü etkili olması lazım ama sadece gariban anadolu takımlarına etkili oynuyorlar
Büyük değişiklik yapılacaksa futbolcudan yapılması lazım İrfan can rossi bu ikisini direk keserim crespoyu yedeğe çeker zajcı ilk 11 yaparım Emre morla beraber Ardanin ikinci yarı sahaya atılması lazım Bizim gördüğümüzü jesusta görmüştür diye tahmin ediyom kadroya sağlam bi operasyon yapacaktır diye düşünüyorum