Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Joybet - 20₺

kelozturk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
396
84
28
Yatirmadilar arkadaşlar bilginiz olsun cifte sans oynamisim ki oynadim bakiyeye sildiler saka gibi
Kardeşim onlar her şekilde zaten bir bahane bulacaklardı. Üzülme boşver gitsin, güvenme böyle sitelere zamanını harcadın boşu boşuna. Canın sağolsun salla gitsin.

brgcanckr

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
41
4
8
Buraya çok yatırım yaptım çokta çekim aldım canlıya başladığım site bu 10 numara site bana hiçbir yamukları olmadı

brgcanckr

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
41
4
8
Allah başlığı açandan razı olsun 6 ay önce 4lü kupon oynayıp unutmuşum tutmuş 6 ay sonra çekim verdim ahahahahahha kralsın sen kraaal :D :D :D

Ekli dosyalar

brgcanckr

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
41
4
8
Cevrim cekim icin ne istedilerse yaptım ama yatirmamak icin ellerinden geleni yaptilar ve yatirmadilar
Çevrim falan değil direk yatırım yaptım ben çok kaliteli site facebook sayfamız vardı İsmail diye birinin referansı ile üye oldugum ıcın tanıdıgı oyuzden probblem çıkaramadılar diyelim çıkarıcaklarsa da

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Allah başlığı açandan razı olsun 6 ay önce 4lü kupon oynayıp unutmuşum tutmuş 6 ay sonra çekim verdim ahahahahahha kralsın sen kraaal :D :D :D
Dur kardeş dur hemen sevinme yukarda adam parasını alamadı sanada vermezlerse hevesin kursağında kalır değişmişlerki arkadaşın parasını ödemediler.

brgcanckr

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
41
4
8
Dur kardeş dur hemen sevinme yukarda adam parasını alamadı sanada vermezlerse hevesin kursağında kalır değişmişlerki arkadaşın parasını ödemediler.
Ben buraya referanslı üyeyim 1000 tl'nin üzerinde çekimlerim var hiçbir problem çıkmaz 1 saatten önce gelmiyor ama para biraz o sıkıntısı var