Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Joybet 50 TL Deneme Bonusu Yatırım Şartsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baycaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
53
28
Canlı da kullaniliyor dimi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bilader senin bu siteden çıkarın mı var yorumları okudum devamlı siteye laf soyletmemeler falan 242 mesajın var 200 tanesini bu konuda yazmışsın ya da 500 mesajı mı doldurmaya çalışıyon amacın ne beyler sakın olaki bu siteye falan para yatırıp oynamayın

baycaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
53
28
Bilader senin bu siteden çıkarın mı var yorumları okudum devamlı siteye laf soyletmemeler falan 242 mesajın var 200 tanesini bu konuda yazmışsın ya da 500 mesajı mı doldurmaya çalışıyon amacın ne beyler sakın olaki bu siteye falan para yatırıp oynamayın
Bende ayni seyi dusunuyorum

Pesimdt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
147
49
28
Alan baya kişi gördüm bu alamayanlar neyden dolayı alamadı ödemesini bilmiyorum ama baya baya çekeni gördüm kural 3 maç maç öncesi min 1.50 5 kat çevrim .

Sivrisinek

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
33
18
Bosa ugrasmayin arkadaslar cevrim tamm belge onayi tamm ona ragmen cekim verdim verebilirsnz dediler bakiyihe sildiler valla erindigimden konusma gcmsini atmiyor isteyen olursa atarim bes kuruslul site
Boş site herkesin bakiyesini sildiler arkadaşım kombinede beraberlik oynamış diye bakiyeyi sildiler yasakmış beraberlik böyle adi siteler ancak bilgileri toplamak için bonus veriyor

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Arkadaşlar merhaba.
Paparamda 9.66 TL var. Papara ile 10 TL altı yatırım alan site yok sanırım..
Ben papara üzerinden 9.66 TL birinize göndersem, siz de bana Mefete üzerinden 9 TL gonderseniz olur mu ?
Bol şans herkese

semy2050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,391
341
83
Arkadaşlar merhaba.
Ben papara üzerinden 9.66 TL birinize göndersem, siz de bana Mefete üzerinden 9 TL gonderseniz olur mu ?
Bol şans herkese
olur ben gönderirim

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Arkadaşlar merhaba.
Bol şans herkese
Banka hesabına çek .ordan mefeteye at daha mantıklı değil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...