Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaan Kazgan vs Savaş Cebeci

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Bırakın Kaanı maanı bunlar ekmek vermez bi roll açın da akalım

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
kardesım kaan mma dövüşcüsü savaş fıtnescı karsılık vermeye fırsat bulamaz bulamadıda zaten zaten en son video paylasmıs tebrık ettı kaanı bıde ana avrat kufretmıstı
Kardeş bu olay bir anda gelişen bir şey değil yolda karşılaşıp da kavga etmiyorlar ki savaş da biliyor sonuçta bu adamın dövüşle uğraştığını ve adam üzerine atladığı gibi hiç karşılık vermeden direk kapanıyor o zaman oraya niye gittin derler hayır bi karşılık verirsin baktın adam senden iyi kapanır pes edersin bu hem sözleşip oraya gidiyor hem de en ufak bir karşılık ve güç uygulamıyor ayaklar boşta vücut boşta öylece duruyor

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Bende ilk den fake sandım ama olayi şöyle düşündüm savaş ayağa kalksaydi Kaan daha sert doverdi yerdeyken az dayak yemis
evet karşılık verse olay daha ileriye gidermiş ama oraya neden gitti madem direk kapanıo en ufak bişey yapmadan karşıdakini test etmeden

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,893
5,006
113
Kaan iyi dovdu ama lisansini kaybeder yuksek ihtimal.Bundan sonra kariyerine influencer olarak devam eder.Savas cebeciyle beraber icerik uretirler buraya yaziyorum.Ha tabi dovus salonu var abisinin orda da is yapar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
evet karşılık verse olay daha ileriye gidermiş ama oraya neden gitti madem direk kapanıo en ufak bişey yapmadan karşıdakini test etmeden
Gruruna yediremedi ağız dalaşıyla itiş kakisla olayı kapatmayı düşünüyordu olmadı
Öncesinde kaana haber göndermiş olayı kapatalım buluşup barışalım diye ama Kaan kabul etmemiş öyle olursa pirim kastigimizi düşünürler diye

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
Kaan iyi dovdu ama lisansini kaybeder yuksek ihtimal.Bundan sonra kariyerine influencer olarak devam eder.Savas cebeciyle beraber icerik uretirler buraya yaziyorum.Ha tabi dovus salonu var abisinin orda da is yapar
O nlarda lisans muhabbeti yok kanka karışık o dal biraz

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,281
291
83
karşılık verse kaan o sinirle sekize bölerdi ondan karsılık vermemıstır

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,281
291
83
Pek bilmiyorum ama o dal Türkiye'de varmı onuda bilmiyorum uluslar arası mecralarda var diye biliyorum
Ama tam bilgim yok yine
sözleşme olayına emınım yani anlaşmalı yada mecburi kavga olursa lisans ıptalı söz konusu olmamakta burdada iki tarafta anlasarak bu muhabbete girmiş

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
sözleşme olayına emınım yani anlaşmalı yada mecburi kavga olursa lisans ıptalı söz konusu olmamakta burdada iki tarafta anlasarak bu muhabbete girmiş
Yani lisans iptal olayı olsa Kaan bu işe girmez zaten akkilli sporcu

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Beyler onu bunu bilmem ama kadir hoca bu kaanı kevgire çevirir öyle orda akan kana bakmayın ağız burun kırma işleri falan hikaye adamın sadece kaşı açılmış

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
Beyler onu bunu bilmem ama kadir hoca bu kaanı kevgire çevirir öyle orda akan kana bakmayın ağız burun kırma işleri falan hikaye adamın sadece kaşı açılmış
Hocam Kaan dövmesi dokundu sadece videoyu izle ben ilk basda fake zannettim çok yumuşak vurdu zsten