Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kadın Dırdırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Arkadaş nedir bu bahtsizlik ise gidiyorum virvirdan kendimi dolmuşa zor atiyorum dolmuşa hevesle binip eve gelene kadar kafamın üstünde gelene kadar beynim yerinden çıktı büyük bı sevinçle eve gel busefer evdeki bir vir vir daha yeni sustu neyseki telefon var o mübarek kaynanamla konuşmaya gitti bazen kaynanamı sevmiyor değilim

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Arkadaş nedir bu bahtsizlik ise gidiyorum virvirdan kendimi dolmuşa zor atiyorum dolmuşa hevesle binip eve gelene kadar kafamın üstünde gelene kadar beynim yerinden çıktı büyük bı sevinçle eve gel busefer evdeki bir vir vir daha yeni sustu neyseki telefon var o mübarek kaynanamla konuşmaya gitti bazen kaynanamı sevmiyor değilim
Allah yardımcın olsun dost .

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Karını boşa işe taksiyle git iş yerinden kadın varsa ordanda çık sadece erkeklerin girebilceği bi mekan aç tertemiz

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,253
1,577
113
Bayan kelimesine insanlar neden takıyor anlamıyorum bi sebebi varmı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...