Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kadın Dırdırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tokat71

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,376
226
63
bayan milleti varlıgı bir dert yoklugu birdert

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,253
1,577
113
Baydın bayma baygınlık gibi kelimeleri çağrıştırıyl diyolar feministler rahatsız oluyo hanımefendi kadın gibi tabirler uygundur
Az baktımda hanımefendiyi tercih ediyolarmıs kadın bayan gibi tabirler cinsiyetçi yaklaşım olduğu için beğenmiyorlarmış ilginç bişiymiş. Erkeğe seslenirken adam erkek yerine nasıl beyfendi deniyorsa kadın bayan yerine hanımefendi denmesini istiyorlarmış. Bikaçkez televizyonda bayan diye hitap edenleri düzelten hanımlar olmuştu anlam verememiştim ama hala anlam veremiyorum bay ve bayan heryerde kullanılıyor sonuçta

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Kendini küçük düşürüyorsun
İnsan kendi karısını karı dırdırı diye anlatır mı başkasına
Biri bir laf söyler zoruna gider gerek yok böyle şeylere dost

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Az baktımda hanımefendiyi tercih ediyolarmıs kadın bayan gibi tabirler cinsiyetçi yaklaşım olduğu için beğenmiyorlarmış ilginç bişiymiş. Erkeğe seslenirken adam erkek yerine nasıl beyfendi deniyorsa kadın bayan yerine hanımefendi denmesini istiyorlarmış. Bikaçkez televizyonda bayan diye hitap edenleri düzelten hanımlar olmuştu anlam verememiştim ama hala anlam veremiyorum bay ve bayan heryerde kullanılıyor sonuçta
Yeni nesil çok tehlikeli ya yanlışlıkla bayan desen bayan anandır diye cevap veriyolar değişik çar oldular iyice tuvaletlerde bay bayan bile yazmıyo artık kadın erkek yazıyo

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,253
1,577
113
Evet bayan kelimesinden nedense çoğu kadın rahatsız oluyor aslında kadın daha rahatsız edici bakire olmadığını çağrıştırdığı için... Hanımefendi bana tuhaf geliyo eski amerikan filmlerinden fırlamış gibi geliyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...