Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kapalı Konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Yazdım daha görmedi bakalım ekleyecekler mi? Arada çevrimiçi oluyor çıkıyor.

nakre34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
799
133
43
uyudunmu? yazsak hala eklenemedı

nakre34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
799
133
43
Manita benım fotoyu gordum 50 lıra yuklemıs .d

graphistm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
938
261
63
Verilen numaranın doğruluğundan emin misiniz arkadaşlar? Canlı Destek başlık kısmında Whatsapp numaramız 05338265841 yazıyor..
Bizim eklediğimiz numara 05391011594

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
1000 kişi kotalı "Whatsapp Hattı Kaydet 10₺ Freebet Kazan!" etkinliğimiz sona ermiştir. Katılımlarınız için teşekkür eder, oyunlarınızda bol şanslar dileriz!

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
1000 kişi kotalı "Whatsapp Hattı Kaydet 10₺ Freebet Kazan!" etkinliğimiz sona ermiştir. Katılımlarınız için teşekkür eder, oyunlarınızda bol şanslar dileriz!

nakre34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
799
133
43
Sövelım o zaman toplu olarak whatsaptan

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Vay aq sen gel işleme alınmış en kısa sürede eklenir de sonrada yarım saat sonra bitti de

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Beyler 10 kişiye bonus verip 1000 tane üye yaptılar WhatsApp sonra 1000 kişiye bonus verdik dediler

bluemavi85

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
324
52
28
Beyler yanlış anlamayin ama yanımda bir yaşlı amca var otogar da karsilastm yol parası yokmuş adamın otobüse almıyorlarmis inanmayan olursa resmini atabilirim sizden ricam ben kefilim herseymin resmini atarim ama adama yüreğim çok açıdi adama yol parası gönderebilcek varmı dilencilik değil ben geri gönderecegim elimde olmadığı icin yardim edemiuorim gerçekten hali içimi acitti

Bu ne şimdi yeni yontem bu şekilde duygu sömürüsü mu?

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Beyler yanlış anlamayin ama yanımda bir yaşlı amca var otogar da karsilastm yol parası yokmuş adamın otobüse almıyorlarmis inanmayan olursa resmini atabilirim sizden ricam ben kefilim herseymin resmini atarim ama adama yüreğim çok açıdi adama yol parası gönderebilcek varmı dilencilik değil ben geri gönderecegim elimde olmadığı icin yardim edemiuorim gerçekten hali içimi acitti
Sen simdi yol parası en az 50 istersin:)ki bu da kesin yeni dolandirıcık yöntemi bence adminler ve modlar görmeden uza
Bu bahanen pek tutarlı değil atacaksan biraz iyi at ki inandırıcı olsun
Burada insanlarımiz o kadar vicdansız değil 1 2 bilemedin dediğini 3 tane yapar ki onlarda zerre vicdan olmaz digerleri lafı bile olmadan alır
Kalpazanlık yapmayı sakın deneme başka senaryo üret öyle gel hadi aslanım yol al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...