Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Kazanmak isteyen buyursun

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Bu kuponu oynayın iddada 4.05 bürolarda 5.84 oran kaçırmayın derim bu kıyağımıda unutmayın ;)IMG_20190411_201751.jpg

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ben de sana bi maç söylim Villa Real-Valencia para bugün bu maçta gol yağacak gol ilk yarı 1,5 üst kg var her şey denenir bu maçta

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
noooolur beni üz puhahahhahhah bak şu ana kadar böyle dediğim zaman hiç yatmadım bu benim totemimdir bu maç 2,5 üst bitmezse götüm diye milletin içinde bağırıcam sıra sende senden de bir iddaa alim :)
Agaaaa ben oyle iddaasina girmem :D bana terso baska sey söyle :)

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Beyler ne varsa basın başka kelime demiyorumScreenshot_20190411-204417_Chrome.jpg

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Agaaaa ben oyle iddaasina girmem :D bana terso baska sey söyle :)
ben parasına girmem parayla işim yok hediye fln da girmem benim gireceğim iddaa manevi olarak seni rencide eden bişey olur he ben kaybedersem de beni rencide eden bişe olur sen de kendine böyle bişey uydur ne bilim mesela sen de bu maç 2,5 üst biterse bir gün boyunca chatte sadece güzel-kötü-eh işte kelimelerinden başka kelime konuşmayacaksın kendine 3 kelime bulacan sadece onlar 1 gün boyunca nasıl :)

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
ben parasına girmem parayla işim yok hediye fln da girmem benim gireceğim iddaa manevi olarak seni rencide eden bişey olur he ben kaybedersem de beni rencide eden bişe olur sen de kendine böyle bişey uydur ne bilim mesela sen de bu maç 2,5 üst biterse bir gün boyunca chatte sadece güzel-kötü-eh işte kelimelerinden başka kelime konuşmayacaksın kendine 3 kelime bulacan sadece onlar 1 gün boyunca nasıl :)
Evo hangi takimlisin

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
evet girdik mi iddaya girdiysek 1 gün boyunca 3 kelimeyi aşmadan cevaplar son 1 saat maça :)

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Gardas sorun degil iddasina girmek amma koca adamiz :D sonra nolur adimiz :)
Millet ekran alir ikidebir onumuze surer ;)
Biz sizleri biliriz kardaş sıkıntı yok millet ne derse desin benim mevzum geniş kapsamlı bir mevzu madem eminsin gir iddaya ha iddaylşa işin yoksa buralarda olmanın bir anlamı yok veyahutta evonun dediği gibi başka bir şey at ortaya :D at artık maksat heyecan olsun ha emmi .