Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Kirveee / Cesaret Gerektirir

Kupon Miktarı
2000
Kupon Oranı
6.30

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,503
9,176
113

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
6,929
113
Oda olur niye olmasın en kötü her gün kim cebinde şuan 1500 2 yle geziyor önemli olan dönmek
Ya bırak Mayko bu ayakları. Aynı kervandayiz bize yapma bari bunu. Kayip yokmus ta parasi varmis ta. Biri 100 TL verse peşinden koşacaksın şurada. Parası olan adamın umrunda olmaz yoksa.
Ben kendime karşı dürüstüm en azından para olsa biraz burada cekilise de rolle de katılmam. Çünkü kendi bahsimi takip ederim.

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Ya bırak Mayko bu ayakları. Aynı kervandayiz bize yapma bari bunu. Kayip yokmus ta parasi varmis ta. Biri 100 TL verse peşinden koşacaksın şurada. Parası olan adamın umrunda olmaz yoksa.
Ben kendime karşı dürüstüm en azından para olsa biraz burada cekilise de rolle de katılmam. Çünkü kendi bahsimi takip ederim.
@Malatyali44 cok ağır oldu bu dost can dostuma kalp kırmayalım bosver @Mayko78 onunda kendine göre kazanci vardır

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
6,929
113
@Malatyali44 cok ağır oldu bu dost can dostuma kalp kırmayalım bosver @Mayko78 onunda kendine göre kazanci vardır
Ağır birsey demek değil bu hepimiz aynı durumdayız 100 TL lik cekilise katılıyoruz. Bunu kötü birsey diye demedim. Parası olan gerek duymaz diye dedim.
Lafın başını, ortasını ve sonunu da oku Maltepe. :)

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Ağır birsey demek değil bu hepimiz aynı durumdayız 100 TL lik cekilise katılıyoruz. Bunu kötü birsey diye demedim. Parası olan gerek duymaz diye dedim.
Lafın başını, ortasını ve sonunu da oku Maltepe. :)
@Malatyali44 anlıyorum seni haklısın dost me diyim maltepe sigarası yakarız susarız bu lafın üstüne

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
6,929
113

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,503
9,176
113
Senin kimi her dalda degilim kiminnkostugu belli her çekilişde 1 inci siradasinparanin köpeği sennolabilirsin ama.ben digilim kardes