Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Kirveee / Cesaret Gerektirir

Kupon Miktarı
2000
Kupon Oranı
6.30

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
6,930
113
Senin kimi her dalda degilim kiminnkostugu belli her çekilişde 1 inci siradasinparanin köpeği sennolabilirsin ama.ben digilim kardes
Mayko kendini övmeye devam et. Kendini öven adamın bi baltaya sap olduğunu görmedim şimdiye kadar ama sap a iyi balta olduğunu gördüm.
Konularda kanka beni unutma diyen adamsin. Paranın köpekliği başkaca izah edilmez.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,512
9,183
113
Mayko kendini övmeye devam et. Kendini öven adamın bi baltaya sap olduğunu görmedim şimdiye kadar ama sap a iyi balta olduğunu gördüm sadece.
Ben kendimi ovmuyorum kardeşim sen gereksiz muhabbet yapıyorsun burda yasak olmasa sana bilmedigin cümleleri ogretirdim anladın kalkipda öyle yuksekden konusamazsn

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,512
9,183
113

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
6,930
113
Ben kendimi ovmuyorum kardeşim sen gereksiz muhabbet yapıyorsun burda yasak olmasa sana bilmedigin cümleleri ogretirdim anladın kalkipda öyle yuksekden konusamazsn
Yüksekten konuşan sensin. Aşağı çektim diye mi zoruna gitti senin

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,512
9,183
113

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Ya kavga etmeyin tamam ala ala

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
kısa ve öz paran yoksa foruma takılmayacan yoksa ya mıllete salça olursun yada yancı çok şükür ikiside deilim lafım kimseye deil üstüne alınıp laf sallamasın cevap vermem sıradan şeyler için kalp kırmaya değmez

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
6,930
113
kısa ve öz paran yoksa foruma takılmayacan yoksa ya mıllete salça olursun yada yancı çok şükür ikiside deilim lafım kimseye deil üstüne alınıp laf sallamasın cevap vermem sıradan şeyler için kalp kırmaya değmez
Aylık ücretli forum olsun o zaman kimin parası var yok çıkar ortaya.
Param ile burada birseyler yapacaksam hep kazandigini söyleyip artistlik yapan kendini beğenmiş adama kuruş koklatmam zaten.
Haklısın bir de kimseye iki kelime etmeye gelmiyor. Herkes kendini dev aynasında görüyor. 2. gün yikanmazsak 3. gün kokacak bir et parcasiyiz bu ne kibir. Kendini beğenme. Tartisma kültürü sifir bizim insanimizda maalesef. Bilgisi kültürü yoksa bir insanın ya küfür eder ya da kavga eder sonuçta.
Cahille ne zaman tartışsam hep kaybederim demiş zatın biri cok doğru da demis.
Daha da yorum yapmam kimseye. Bana yorum yapana da aynı bu şekilde tepki veririm doğrusu buysa madem.