Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Komşudan Rahatsız Olma

Burak991

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,497
886
113
Sence karismamalimiyim
Bir günde 24 saat var peki neden 18.00/03.00 aradı tercik ediliyor hemde anormal birsekilde
Yaz ayları böyledir güzel kardeşim sabahın sıcağında güneşte kim çıkar akşam zaman öldürmeye çalışıyorlar sizide anlıyorum alanınızı korumak istiyorsunuz yapacak birşey yok

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Temel eğitimi olmayan, Ailesinden yeteri kadar terbiye almayıp bilhassa kendisini geliştirememiş geniş düşünemeyen topluluğun ürünleri bunlar. Bunlar ne bir işe yaraya bilir ne vatana millete hayırı olur nede komşusunu düşünür. Bunlar koyun sürüsünün at gözlüğü ile gözleri kapatılmış kör edilmiş mahsulleri.

Yapman gereken çok basit gayet ciddi sert bir ses tonu ile dik durarak durumunu belirmen gerek Ben şu saatte işten geliyor ise gidiyorum. Hasta ve yaşlı bir annem babam var. Ve sizin sesinizden rahatsız oluyorum bağırarak sabahlara kadar konusuyorsunuz bilhassa benim sizin o sesinizi sabaha kadar evimin içinde duymak zorunda değilim sizin yüzünüzden uyuyamıyor çeneniz yuzunden aşırı rahatsız oluyoruz ve kimseyi kimsenin rahatsiz etmeye hakkı yok. Kimse beni evimde rahatsız edemez ya gidin başka yerde sohbet edin yada polisi arıyorum ve gece saat 12:00 den sonra müzik açmak ses yapmak komşuyu rahatsız etmek zaten kanunen yasak. Baktın afedersin orospu karılar gibi susmuyorlarmi öyle gö....e böyle ya...rak diyip üstlerine su dök oraya pis kokan bazı bitkiler var onlardan sür kopek koy dışarı hoparlör koy müzik aç biber gazı al sık şimdi aklıma gelmiyor onlara huzur verme... ama sakın kavga edip el kaldırma kadınlar çene için duygusallık için yaratılmıştır bunu bil çok korkaklardir zaten insan olsalar az düşünceli olurlar

Bunu yaparsam ailesi gelir Benle kavga eder polise şikayet eder yada kavga çıkarırlar diye korkma zaten korkmadan üstlerine gitsen bu kadar hadlerini zaten asamazlar çok güzel bir laf vardır iti öldürme korkut. Yasada etkiye tepki diye bir kanun vardır sen hep ilk yumruğu yiyen ol şu mevzuda ama ki yemişin zaten kara kolluk oldugun da zaten polisler sana hak verecek. Ben köpeğimiz yüzünden komşu ile kavga ettim karakolluk oldum komşu got korkusundan beni görünce yol degistiriyor yani haklı olduğun konuda daima korkak olma beladan kaçınılmazsa beladan daha bela ol yada böyle korkak korkak otur annen baban ve ailendilekiler rahatsız olsun onlar kakara kikiri ye devam etsin hayatını korkak ve kaybetmiş magdur bir şekilde yasa karar senin disi sivri olandan herkes korkar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,820
9,936
113
Yaz ayları böyledir güzel kardeşim sabahın sıcağında güneşte kim çıkar akşam zaman öldürmeye çalışıyorlar sizide anlıyorum alanınızı korumak istiyorsunuz yapacak birşey yok
La sizde hala yazmi var biz artık cam kapı bile acmiyoz utanmasak soba yakacaz
Sabah 7 onlar 2 de yattı müzik şeyim olsa yemin ediyorum kokleyecegim

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,794
10,396
113
Beyler komsularimiz gece 12/1 e kadar grup halinde kapı önünde sohbet ediyorlar tatlı dilde uyardık ama bu sefer zitlasip 2/3 yapmaya başladılar :D kanunen şikayet edebilirmiyim
Not : hepsi kadin
Dost bunu aç yüksek sesle evde kacarlar aynı durumu bende yaşıyorum balkondan balkona saat 3 de baslayip 11 e kadar devam ediyorlar birbirinizi bu kadar cok seviyorsanız niye mesefali duruyorsunuz teyzeler caya kahveye davet edin birbirinizi dedim ben pencereye cikinca susuyorlar

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
bizim burdakilerde hergun oturuyor ama o kadar gec saatte degil hep öğleden sonra senin daha zormuş

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,053
7,560
113
Sende gece 3 4 gibi ses yap empati nedir öğrensinler. Eğitimsiz cahil toplum işte ne beklersin kendine saygısı olmayanın başkasına saygısı olur mu hiç

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,820
9,936
113
Sende gece 3 4 gibi ses yap empati nedir öğrensinler. Eğitimsiz cahil toplum işte ne beklersin kendine saygısı olmayanın başkasına saygısı olur mu hiç
Dost bende tam tersi gece telefonumun ekran ışığını kisiyorum dışardan gorupde rahatsız olmasınlar diye ben 22.00/23.00 orasını normal karşılıyorum hatta 12 yede öleyim ama bagzen abartiyorlar
Dün 12 ye 20 kala aralarında çay demleme muhabbeti çıktı gittiler demleyip içtiler 01/30 da anca dagildilar

Refri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,664
439
83
Hastan ya da çocuğun olduğu zaman anlarsın muhabbeti
Sadece hasta durumlarında dfeğil ki.Yani insanlar evlerinde dinlenmek istiyor.Kimseyi rahatsız etme hakkın yok.Gidip evlerinde konuşsunlar.Cahil kesimle uğraşmak zordur bu konuda

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
1 ay sonra dışarı çıkmazlar zaten boşa düşman kazanma küçük yerde sabretcen mecbur

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Temel eğitimi olmayan, Ailesinden yeteri kadar terbiye almayıp bilhassa kendisini geliştirememiş geniş düşünemeyen topluluğun ürünleri bunlar. Bunlar ne bir işe yaraya bilir ne vatana millete hayırı olur nede komşusunu düşünür. Bunlar koyun sürüsünün at gözlüğü ile gözleri kapatılmış kör edilmiş mahsulleri.

Yapman gereken çok basit gayet ciddi sert bir ses tonu ile dik durarak durumunu belirmen gerek Ben şu saatte işten geliyor ise gidiyorum. Hasta ve yaşlı bir annem babam var. Ve sizin sesinizden rahatsız oluyorum bağırarak sabahlara kadar konusuyorsunuz bilhassa benim sizin o sesinizi sabaha kadar evimin içinde duymak zorunda değilim sizin yüzünüzden uyuyamıyor çeneniz yuzunden aşırı rahatsız oluyoruz ve kimseyi kimsenin rahatsiz etmeye hakkı yok. Kimse beni evimde rahatsız edemez ya gidin başka yerde sohbet edin yada polisi arıyorum ve gece saat 12:00 den sonra müzik açmak ses yapmak komşuyu rahatsız etmek zaten kanunen yasak. Baktın afedersin orospu karılar gibi susmuyorlarmi öyle gö....e böyle ya...rak diyip üstlerine su dök oraya pis kokan bazı bitkiler var onlardan sür kopek koy dışarı hoparlör koy müzik aç biber gazı al sık şimdi aklıma gelmiyor onlara huzur verme... ama sakın kavga edip el kaldırma kadınlar çene için duygusallık için yaratılmıştır bunu bil çok korkaklardir zaten insan olsalar az düşünceli olurlar

Bunu yaparsam ailesi gelir Benle kavga eder polise şikayet eder yada kavga çıkarırlar diye korkma zaten korkmadan üstlerine gitsen bu kadar hadlerini zaten asamazlar çok güzel bir laf vardır iti öldürme korkut. Yasada etkiye tepki diye bir kanun vardır sen hep ilk yumruğu yiyen ol şu mevzuda ama ki yemişin zaten kara kolluk oldugun da zaten polisler sana hak verecek. Ben köpeğimiz yüzünden komşu ile kavga ettim karakolluk oldum komşu got korkusundan beni görünce yol degistiriyor yani haklı olduğun konuda daima korkak olma beladan kaçınılmazsa beladan daha bela ol yada böyle korkak korkak otur annen baban ve ailendilekiler rahatsız olsun onlar kakara kikiri ye devam etsin hayatını korkak ve kaybetmiş magdur bir şekilde yasa karar senin disi sivri olandan herkes korkar
Uni. Sınavından paragraf soruları geldi aklıma naapdin kanka sen boyle

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,820
9,936
113
Şunu bı hortlatayim :S

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,737
2,424
113
benimde üst katta bir sarhoş var gece 3 e kadar böğürüyor ipine çıkıp balkondan atsam mı ne dersiniz ?