Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Korsan Taksi İşinin Artıları Eksileri Nedir?

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Dostlar selamlar;
Yaklaşık 8-9 aydan beridir kendi işim olan satış-pazarlama işini yapamıyorum ne yazık ki.Arkadaşım finansör olup 150.000tl ye kadar bir araç alıp aracı durağa bağlayıp korsan taksi yapma fikrimiz var,masrafları düştükten sonra yarı yarıya ortak şeklinde.Bu konuda deneyimi olan ,fikri olan arkadaşlar ile işin püf noktalarını,artılarını eksileri nedir fikir alışverişi yapmak istedim.
Şimdiden teşekkür eder ,herkese işlerinde başarılar,bol kazançlar dilerim.

onay rica ediyorum
@Daimon @Başkan @Shellac

Son düzenleme:

HikoBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
436
128
43
bi ihtimal de olsa yakalanma riskin var biz yakalandık kötü oldu bulaşmayın bence

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,853
15,693
113
Dostlar selamlar;
Yaklaşık 8-9 aydan beridir kendi işim olan satış-pazarlama işini yapamıyorum ne yazık ki.Arkadaşım finansör olup 150.000tl ye kadar bir araç alıp aracı durağa bağlayıp korsan taksi yapma fikrimiz var,masrafları düştükten sonra yarı yarıya ortak şeklinde.Bu konuda deneyimi olan ,fikri olan arkadaşlar ile işin püf noktalarını,artılarını eksileri nedir fikir alışverişi yapmak istedim.

onay rica ediyorum
@Daimon @Başkan @Shellac
Dikerler

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
İstanbul'da zor eskisi gibi değil ama sezonluk bodrum İzmir 3 ayda kazandığını kalan 9 ayda yersin bizzat kendim yaptım pandemiyi bekle gelecek sene gir yardımcı olurum bodrum

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
Dostlar selamlar;

onay rica ediyorum
@Daimon @Başkan @Shellac

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Hiç bulaşmayın derim ben çünkü gördüm bir kaç tanıdık girdi yakalandılar dayakda yediler bir de insanların güvenip binmesi de zor oluyor uber ol en azından sistemine kayıt olursun

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Hiç bulaşmayın derim ben çünkü gördüm bir kaç tanıdık girdi yakalandılar dayakda yediler bir de insanların güvenip binmesi de zor oluyor uber ol en azından sistemine kayıt olursun
Öneri ve tavsiyeler için teşekkürler