Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredili Ürün Sunan Uygulamalar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
A101 kredi kartindaki parayı nasıl kullanabiliriz siteye atabiliriz yada bankaya çekebiliriz ?
birisi yazmıştı en sağlıklı yöntem şu herhangi bir kredi kartı için uption uygulaması var pttnin kendi uygulaması %5 komisyon ile nakite çevirip kendinize gönderim sağlayabilirsiniz ama uption sözleşme onayı istiyor bana 1 hafta sonra evrak geldi onayladım oldu

Altu6167

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
62
28
birisi yazmıştı en sağlıklı yöntem şu herhangi bir kredi kartı için uption uygulaması var pttnin kendi uygulaması %5 komisyon ile nakite çevirip kendinize gönderim sağlayabilirsiniz ama uption sözleşme onayı istiyor bana 1 hafta sonra evrak geldi onayladım oldu
1 haftami sürüyor bu işlem Kanka

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
1 haftami sürüyor bu işlem Kanka
hesap sözleşme onayı istiyor kiminden istemiyor bende tam emin değilim ama uygulama çok cazip nakit avans dehşet faiz alıyor kuyumcular %15-20 alıyor böyle %5 hiçbir şey

Altu6167

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
62
28
hesap sözleşme onayı istiyor kiminden istemiyor bende tam emin değilim ama uygulama çok cazip nakit avans dehşet faiz alıyor kuyumcular %15-20 alıyor böyle %5 hiçbir şey
Kanka olumlu yanıt veremiyoruz dedi bakayım yarın mesai saatleri içinde müşteri hizmetleri ile görüşeceğim

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
660
613
93
Şöyle şeyleri görünce kendimi daha çok sorguluyorum :) rutin yememe içmeme ayırdığım paraların haricinde bu kumar illetine bulaşmamış olsam altının doların arttıgı oranları düşününce şuan bir arabam kesin vardı zorlasam etsem belki evimde vardı. Yaş 30 :) 20 sinden itibaren iyi maaşa çalışan bir insan olarak söylüyorum bunu da :)

Ved2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
18
18
Kanka olumlu yanıt veremiyoruz dedi bakayım yarın mesai saatleri içinde müşteri hizmetleri ile görüşeceğim
Kassa programı var kardeşim ben geçenlerde yaptım banka hesabıma aktardim maks 5 dk sürdü storeden indir ordan yönlendirirler ama ne kadar sağlıklı bilemem bı araştir istersen

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
Pragmatic bitti bundan sonra kredim ürunleri düşünsün

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
Şöyle şeyleri görünce kendimi daha çok sorguluyorum :) rutin yememe içmeme ayırdığım paraların haricinde bu kumar illetine bulaşmamış olsam altının doların arttıgı oranları düşününce şuan bir arabam kesin vardı zorlasam etsem belki evimde vardı. Yaş 30 :) 20 sinden itibaren iyi maaşa çalışan bir insan olarak söylüyorum bunu da :)
çevremde çalışıp ev,araba alanı veya gelecek planı yapanı daha ben görmedim maaşla çalışarak sadece yaşanır elbette bir tık konforlu yaşanır ama kendi işin olmayınca hep yerinde sayarsın

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
Pragmatic bitti bundan sonra kredim ürunleri düşünsün
nomissiz pragmatic ülkeyi talan etti bankalar 4 sene evvel zorla veriyordu kredi kartı onlar bile el çekti milletten betco ve pragmatic play işbirliği bitsin ülkede enflasyon falan kalmaz 😅😆

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,291
864
113
nomissiz pragmatic ülkeyi talan etti bankalar 4 sene evvel zorla veriyordu kredi kartı onlar bile el çekti milletten betco ve pragmatic play işbirliği bitsin ülkede enflasyon falan kalmaz 😅😆
Pragmatik yerine borsaya para yatırsan hepimiz rahattık baran. Hatta senile sofra kurma ihtimalimiz bile vardı 100'lük Beylerbeyi Göbek açardım sana ..

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,291
864
113
Hadi bak kaliteli caps attın engelini kaldırdım iyisin yine