Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredili Ürün Sunan Uygulamalar

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,354
2,437
113
Dostlar bu kassa uygulamasına başka kart ile yatırım yapılıyor mu biri yapılıyor demişti ben denedim ismim silinmiyor

xadamx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
128
32
28
birisi yazmıştı en sağlıklı yöntem şu herhangi bir kredi kartı için uption uygulaması var pttnin kendi uygulaması %5 komisyon ile nakite çevirip kendinize gönderim sağlayabilirsiniz ama uption sözleşme onayı istiyor bana 1 hafta sonra evrak geldi onayladım oldu
Veresiye limiti uption a atabiliyormuyuz 3500 verdi

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,354
2,437
113
Arkadaşlar mutlaka bilen vardır bu hadi kredi bana 5k lazım nasıl nakite dönüştürebilir bilgisi olan var mi

memet34

***İsYaNKaR59***
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
713
287
63
Arkadaşlar mutlaka bilen vardır bu hadi kredi bana 5k lazım nasıl nakite dönüştürebilir bilgisi olan var mi
Kart eline ulaşmadiysa açabildiysen kartı kullanıma farklı bir cihazdan giriş yap bakiyeyi kullan sonra kullanmadım ben daha kartım gelmedi de yeni kart gönderiyorlar yeni limitle ben öyle yaptım 10 k hediye girdi ;)

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,354
2,437
113
Kart eline ulaşmadiysa açabildiysen kartı kullanıma farklı bir cihazdan giriş yap bakiyeyi kullan sonra kullanmadım ben daha kartım gelmedi de yeni kart gönderiyorlar yeni limitle ben öyle yaptım 10 k hediye girdi ;)
Dost onu kullandık kredi nasıl nakite donusturrum mesela internet üzeri razer gold felan alabiliyormuyuz

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
adli açıdan çok tehlikeli iş dostum bence

hypersonic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
203
104
43
Merhaba forum sakinleri sanki parası olanda çok var,olmayan da hiç yokmuş gibi bir hava alıyorum.Yeri geliyor hepimiz alternatifleri arıyoruz bildiğiniz uygulama varsa liste yapalım işimiz düşer elbet bir gün 😅

- A101 hadi uygulaması alışveriş kredisi ve kredi kartı veriyor (açıkta icram yok ama kredi puanımda yok yine de çıktı limitleri kullandım ödedim sonra limitleri kaldırdılar😄)

- Hepsiburada uygulaması hepsipay ve hepsifinans bakiye veriyor (aynı şekilde 1₺ premium alıp limitinizi 5k yükseltebilirsiniz bunlarada ödeme yapınca limitleri kaldırıyorlar😄)

- Migros money pay uygulaması yine alışveriş bakiyesi veriyor ekstra para yükleyip altın alırsanız size ayrı limit açıyorlar (burayı da kullanıp ödedikten sonra limitimi kaldırdılar😄)

- Oldubil fatura ödeme uygulaması var acil fatura ödemeniz gerektiği zaman (kullandım ödedim limiti kaldırdılar😄)

- Türkiye petrolleri yakıt kredisi veriyor.

- Kredim uygulaması varmış ama puanım hesaplanmadığı için ben faydalanamıyorum.

Başka bilindik var ise yazalım gün gelir işimiz düşer millete tamah edeceğimize bankalara yaslanırız 😄
Sen bu kafayla daha çok borç ararsın ne bulursan kumara yatırıyorsun belli ki

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
Konuyu açan arkadaşı tanıyorum yıllardır forumda ve kaliteli bir insan . Konuyu açmış çünkü forumdaki kullanıcılara bir faydası olur düşüncesinde ve art niyetli değil kesinlikle. Ama senin gibi yırtık dondan çıkıpta arsız , gereksiz ve saçma yorumlar yapanda çok. Herkesin hayatı kendisini ilgilendirir . Bu kafadan çıkmanı tavsiye ederim. Sen çok mu düzgünsün De forumda geziyorsun?. @Brn2nl 'ı savunuyorum çünkü dediğim gibi muhabbeti güzel ve pozitif bir insan . Yorum yaparken kırıcı olma dostum kaliteni düşürür.

xadamx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
128
32
28
Hopi hediye paracik nasıl kullanılıyor beyler 4800 hediye verdi ama boş gibi

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
dostum benim bu paylaşımdan ne çıkarım olabilir ki ? çoğu zaten market alışverişi ve fatura ödemesi için neyi nereye yatırıyorsun hepsini geçiyorum ben 5 senedir hiçbir koşulda herhangi bir işte çalışmadım ne bir borcum var ne bir gelirim takılıyorum işte senin zorun var ki sataşıyorsun.

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
Konuyu açan arkadaşı tanıyorum yıllardır forumda ve kaliteli bir insan . Konuyu açmış çünkü forumdaki kullanıcılara bir faydası olur düşüncesinde ve art niyetli değil kesinlikle. Ama senin gibi yırtık dondan çıkıpta arsız , gereksiz ve saçma yorumlar yapanda çok. Herkesin hayatı kendisini ilgilendirir . Bu kafadan çıkmanı tavsiye ederim. Sen çok mu düzgünsün De forumda geziyorsun?. @Brn2nl 'ı savunuyorum çünkü dediğim gibi muhabbeti güzel ve pozitif bir insan . Yorum yaparken kırıcı olma dostum kaliteni düşürür.
yav sen canımsın o arkadaşın yorumunu görünce çok üzüldüm birine bir şekilde faydası olsun diye paylaşım yaptım çünkü yeri geliyor insanlar ailesine yiyecek bir şeyler alamıyor faturasını dahi ödeyemiyor bu devirde insanlara tamah etmektense perde arkasında ki bankalara tamah etmek daha mantıklı ama sonra senin yorumunu görünce hadi dedim yine paylaşmaya değer insanlar varmış 🤭🤭🤭

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
yav sen canımsın o arkadaşın yorumunu görünce çok üzüldüm birine bir şekilde faydası olsun diye paylaşım yaptım çünkü yeri geliyor insanlar ailesine yiyecek bir şeyler alamıyor faturasını dahi ödeyemiyor bu devirde insanlara tamah etmektense perde arkasında ki bankalara tamah etmek daha mantıklı ama sonra senin yorumunu görünce hadi dedim yine paylaşmaya değer insanlar varmış 🤭🤭🤭
Eyvallah dost güzel düşüncelerin için . Takılma kimseye canı sıkılan konularda boş muhabbet yapıyor işte . Bazılarına iyilikte yaramıyor ama bazıları iyilikten anlıyor. Gecen güzel olsun 👍😊