Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kuduz Olur Muyum ?

Merlas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
179
59
28
Forum saglık ocagına döndü.

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,480
13,669
113
Kanka bazilari boyle sakadan ziyade ciddi dalga gecmis ama emin ol kuduzun ne oldugunu bilseler sokakta bi kopek bunlari tirmalasa topuklari kiclarina vura vura doktora kosalar . Ben gitmiyom en azndan sadece aklm kaldi bjye odaklanmiyom oyuzden actm konuyu 😀😀 biraz once 17 ye double attm uanlskla jajsjdndndn
17 ye double at gel kankana attırma ayıp safa o kadar sana kuduzun bütün risklerini anlattım alalım bi double vski

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,754
3,015
113
Sağlık memuruyum bu arada bundan olenide gördüm nolur bişey olmaz deme muhakkak git bir doz da bacaktan ignen var bagisiik için

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,480
13,669
113
acaba safa kediye döndü kedide safa ya mı döndü diye düşünmüyorda değilim

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Benide geçen karınca isirmisti biriniz DSO yu ararmisiniz iskillendim

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
483
166
43
Kediler temiz canlılardır dostum kedilerin ağzında bakteri olmaz. Yine de tahlil yaptırmakta fayda var
Kedinin agzinda olmayabilir ama sürekli patilerini yaladiklari için herzaman risk vardır mutlaka acile gidip 4-6 doz arası kuduz aşisi olmalı ve enaz bir hafta kedi gözlem altında tutulmalı eğer kedi bir hafta içinde asabi hareket yapıp ölürse mutlaka teste gönderilmeli tedavisi olmayan ve sonu kesin ölüm olan bir durum için riske girmeden mutlaka kuzuz aşisi olunmali

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
Sağlık memuruyum bu arada bundan olenide gördüm nolur bişey olmaz deme muhakkak git bir doz da bacaktan ignen var bagisiik için
Kediden kuduz bulasani gordun mu ? Kanka baktm da bizim ulkede kediden kuduz vakasi hic bildirilmemis. Töbe töbe korkutma dur

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
Kedinin agzinda olmayabilir ama sürekli patilerini yaladiklari için herzaman risk vardır mutlaka acile gidip 4-6 doz arası kuduz aşisi olmalı ve enaz bir hafta kedi gözlem altında tutulmalı eğer kedi bir hafta içinde asabi hareket yapıp ölürse mutlaka teste gönderilmeli tedavisi olmayan ve sonu kesin ölüm olan bir durum için riske girmeden mutlaka kuzuz aşisi olunmali
Kanka kuduz asisida iyi bisey degilki. Kuduz asisindan felc kalanida ben gordum valla billa . Bide kiz dediki gunde beni 10 kere isiriyor ne kuduzu mfg s.g gelme bidaha dedi hatta hatundan olduk jdndnfnfnfnf

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,754
3,015
113
Kediden kuduz bulasani gordun mu ? Kanka baktm da bizim ulkede kediden kuduz vakasi hic bildirilmemis. Töbe töbe korkutma dur
Korkutmuyorum yok bu tedbir asla tabi gidip gitmemek senin elinde bak yine diyorum öleni biliyorum tabi her kedi ısırması illa bişey olucak deil acil yakınsa dolaplarında 1 er doz bu asilardan var tetonozu yapipta kuduza yarın polikilinige gel derse çalışıyorum gelelemem diye rica et kuduz yaptir

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,892
1,511
113
7 kedim var hergün biri dişliyor beni senelerdir bişey oldugnu görmedim :D

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
439
83
Acile git totoyu deldir gel reis yapacak bir şey yok dikkat et yakıyor sedyeden düşme