Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kuduz Olur Muyum ?

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,753
3,015
113
Kanka kuduz asisida iyi bisey degilki. Kuduz asisindan felc kalanida ben gordum valla billa . Bide kiz dediki gunde beni 10 kere isiriyor ne kuduzu mfg s.g gelme bidaha dedi hatta hatundan olduk jdndnfnfnfnf
Yok öyle birşey ozamsn kovit asisinida yaptırma yada tetonozu yada penesilin hepsinde felç olursun bunu burda çözüm arama hastaneye git sabaha çıkıp çıkmayacan meçhul amk para yatırmaya ATM ye usenmeden gidersin demi bu saatte ona niye gitmiyorsun sorun burda ha bişey olmaz diyorsan senin bileceğin is iyi forumlar

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
Yok öyle birşey ozamsn kovit asisinida yaptırma yada tetonozu yada penesilin hepsinde felç olursun bunu burda çözüm arama hastaneye git sabaha çıkıp çıkmayacan meçhul amk para yatırmaya ATM ye usenmeden gidersin demi bu saatte ona niye gitmiyorsun sorun burda ha bişey olmaz diyorsan senin bileceğin is iyi forumlar
Kanka atmye giderm valla 10km yine yururum 😁 hahaha saka bi yanada kanka bi veterinerle konustm ondan rahatm yildirim dusup olme ihtimalin daha fazla dedi. 19yillik veterinerim daha bi tane kedide kuduz belirtisi bile gormedm diyor. Kopekte kirsal alanda cok nadir olur milyonda bir asiyi falan s.et dedi.

umutnalbant2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
325
880
93
Beyler bu sacma konu icin soryy ama kafama takldi komsumun kedisi beni isirdi bildgin elimi yedi resmen. Asisi var dedide beni bi popo korkusu sardi. Kuduz muduz bisey olma ihtimali varmi gidim mi doktora bilen bi aydinlatsn rahat rahat bj oynim elim ayagim titriyor :)
korkma bi şey olmaz. kediden bulaş çok zor ev kedisinden imkansız. kuduz hayvan kendini belli eder zaten hastalıklı olur ve 1-2 haftaya ölmüş olur. Acile falan da gitme hayvan evcil olduğu için genel prosedür hayvanı izleme olacak sadece. aşı yapılmaz sana.

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
korkma bi şey olmaz. kediden bulaş çok zor ev kedisinden imkansız. kuduz hayvan kendini belli eder zaten hastalıklı olur ve 1-2 haftaya ölmüş olur. Acile falan da gitme hayvan evcil olduğu için genel prosedür hayvanı izleme olacak sadece. aşı yapılmaz sana.
Aynen hocam cok saol

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,293
4,443
113
Beyler bu sacma konu icin soryy ama kafama takldi komsumun kedisi beni isirdi bildgin elimi yedi resmen. Asisi var dedide beni bi popo korkusu sardi. Kuduz muduz bisey olma ihtimali varmi gidim mi doktora bilen bi aydinlatsn rahat rahat bj oynim elim ayagim titriyor :)
Kedi şeyini gormuş ,yaram var diye bas bas bağırmış ;))
Seninkisi o hesap dd

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
Guzel yorumlariniz icin tesekkurler beyler hem girgir samata yaptik he🥰🥰mde bilgilendik saolun hepinize iyi geceler

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,173
113
Artik sende bir patili dostsun kral

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,451
4,002
113
Sen de kediyi ısır, panzehiri onda

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,296
494
83
sabah ola hayr ola knk bekleyelim bakalım sonucu paylaşırsın.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,901
5,667
113
Guzel yorumlariniz icin tesekkurler beyler hem girgir samata yaptik he🥰🥰mde bilgilendik saolun hepinize iyi geceler
alakasız bir konu aç mutlaka uzman seviyesinde bilgili olan biri çıkar forumda benimde öyle gereksiz günlük hayatta zerre işime yaramayan bazı konularda sağlam bilgim var televizyona çıksam konuşurum sabahaca :)

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,110
2,212
113
hiçbişey olmaz dost. bizde 2 tane var hergün elimden kavurma yapıyor adamlar olsa bana olurdu kaç yıldır 🤣🤣

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
353
102
43
Eskiden aşı mı vardı 😁 ölen ölüyor kalan sağlar bizimdir diyorlardı 🤭 hastaneye git kuduz harici başka mikrop kapmış olabilirsin 🫠

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Kedi popişini görmüş yara sanmış bizim ki de inanmış 😮‍💨😮‍💨

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
olduysa zaten yandık bu seferde başka konu açar yok başım ağrıyor yok midem bulanıyor ne ilaç içeyim
ne yemek yiyim heyerim kaşınıyor uyuzmuyum annem kızarmı babam dövermi uykum kaçarmı ayaklarım şişermi
Sjjdajfkakdkskd olm djsjfjajsjjskfdk haykırdım awjdnsnfjsjdjajxjsj