Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
kumardan batırmak iş kurup batırmaya benzemez o adam şeytanlık için bu iişi yapmıs olsaydı gelıp burda anlatmazdı eminim üzülüyor ama ayagı kaymıs yapmıs ben yadırgamıyorum her ınsan aynı dırayete sahıp değil evet dışardan bakınca şerefsizlik yapmaması gerekirdi kredi çekip her yere borclanmakta aynı bok kendıme zarar verıyorum olayı hıkaye yine baskasının parasını alıp onunla iş yapıyosn yıne her yere borc sonra ödemiyorsun derin mevzular sonu hayrolsun düşünmeden hareket etmenın bedelı agır oluyor
aynı şey değil kardeşim, bankadan alınca alan razı veren razı, kimseye zorla vermiyorlar bankadan. Bankadan da zorla almıyorsun. Bankadan kredi çekmekle hırsızlık aynı şey değil

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,279
2,782
113
Uyapa giris yap solda dosyalar var hacizlik dosyan varsa gizle diyorsun disardan bakilinca cikmiyor, ama detaylıca araştıririlarsa cikar mi bilmem
Evkur veriyormu ya dost laptop almayı düşünüyorumda Gizlenebiliyosa gizliyim

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
aynı şey değil kardeşim, bankadan alınca alan razı veren razı, kimseye zorla vermiyorlar bankadan. Bankadan da zorla almıyorsun. Bankadan kredi çekmekle hırsızlık aynı şey değil
şu konuda anlasalım ben adamın yaptıgını savunmuyorum ben sunu bılıyorum bı ınsanın psıkolojısı kotuyse kı bu fıtrat herkes her seyı kaldıramaz o 15 bınde trıpten trıbe gırer sen 15 mılyonda yoluna bakarsın o beynıne oksıjen gıtmemıs hıc dusunmemıs bagımlılıkta varsa patlatmıs cezasınıda ceker zaten adam bırakmaz yakasını

Trabzonspor6167

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
539
236
43
su an zaten il disindayim memlekete donemoyorum valla en yakin karakola gidip teslim olacam boyle yasamakdansa ne olacaksa olsun

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,279
2,782
113
Hayir. Bu sekilde 2 kere aldim. Hatta ozsanalda beraberken bakti adam çıktıyı aldi gozukmedi. Aldim telefonu
Bide direk aynı gün içinde veriyolarmı kanka Gizlemeyide detaylı bi şekilde anlatırmısın yarın denemeyi düşünüyorum satmak içib almıcam kendime laptop alacam

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Böyle sorunları olan dostlarım kesinlikle yedamin ücretsiz psikolog hizmeti var ondan faydalansin. 7 8 seansta sizi kurtarırlar ama ciddi bir sekilde istemeniz gerekiyor.

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Calismiyo olsan anlarım Hataya dusmenide tır şoförüsün 15 bin TL yi odenmicek kadar büyük para değil keşke sonunu dusenseydin olacakların geçmiş olsun
aynen oyle zaten calısmaya devam ederken 15bın ıcın hıc yapılmayacak bı hata bagımlılık var ıste

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
O dediğin hikaye sen kapattığını saniyon her yerde gözüküyo yine
Gözünün önünde olan bir şeye gözünü kapatıp onun olmadıgını düşünmek ve sanmaktan ibaret katılıyorum.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
su an zaten il disindayim memlekete donemoyorum valla en yakin karakola gidip teslim olacam boyle yasamakdansa ne olacaksa olsun
Bence adamın yanına git orta yolu bulmaya calısır sın bi büyük ara sok bir sekıl yap yoksa gitmezsen o adam denk getirirse daha büyük sıkıntı

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
şu konuda anlasalım ben adamın yaptıgını savunmuyorum ben sunu bılıyorum bı ınsanın psıkolojısı kotuyse kı bu fıtrat herkes her seyı kaldıramaz o 15 bınde trıpten trıbe gırer sen 15 mılyonda yoluna bakarsın o beynıne oksıjen gıtmemıs hıc dusunmemıs bagımlılıkta varsa patlatmıs cezasınıda ceker zaten adam bırakmaz yakasını
adamın yaptığını savunmadığını biliyorum dostum, sadece hikayeden yere duyar kasıyormuşsunuz gibime geliyor. Senin 40a çökseydi empati yapıp yine bu kadar sağduyulu olur muydun?

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Böyle sorunları olan dostlarım kesinlikle yedamin ücretsiz psikolog hizmeti var ondan faydalansin. 7 8 seansta sizi kurtarırlar ama ciddi bir sekilde istemeniz gerekiyor.
Kumar oynayan herkes de bu sorun var knk olmayan da da içinde gizli ortaya çıkacağı anı bekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...