Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
@erhanbey22 doğum günü bonusu hangi sitelerden alırım yapalım sinyalimizi sinyal ölmez vatan bölünmez biliyon

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Bu halde yapan yoktur enişte bu işin nirvanası
enişte bagımlılık dıye bı sey var adam bıde kumardan yara yapmıs kendıne onu tasa etmıs 15kdan da bı seyler olur heralde demıs düşünmeden yapmıs hadi yaptı olay 15kda bıtmesı gerekırdı kartı patlatmıs falan yani olayı davalık duruma getırmıs üzüldüm bak herkes yedıgı boku soyleyemez o kumara bulastıgım gune lanet olsun dıyo kaldıramadı sektörü umarım kurtulur ailesi falanda var coluk cocuk çok kötü bi durum zaten bunalımda bi de laf giydirmeyelım

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
enişte bagımlılık dıye bı sey var adam bıde kumardan yara yapmıs kendıne onu tasa etmıs 15kdan da bı seyler olur heralde demıs düşünmeden yapmıs hadi yaptı olay 15kda bıtmesı gerekırdı kartı patlatmıs falan yani olayı davalık duruma getırmıs üzüldüm bak herkes yedıgı boku soyleyemez o kumara bulastıgım gune lanet olsun dıyo kaldıramadı sektörü umarım kurtulur ailesi falanda var coluk cocuk çok kötü bi durum zaten bunalımda bi de laf giydirmeyelım
Helal dost bende senin gibi düşünüyom beyler kimseyi kınamayın olmuşla ölmüşe çare yok

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Enişte ben cozumu soyledım ona gidip durumu bir büyükle halledicek yoksa tek giderse sıkıntı olur onun için genede işi zor umarım duzelır mana bulmuyak bizimde basımıza gelebilir

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Helal dost bende senin gibi düşünüyom beyler kimseyi kınamayın olmuşla ölmüşe çare yok
bak ama karsı taraf anlayıs gostermıs olsa dıyelım konustu ettı bunla tamam kardesım calısacaksın senden kesıcem parayı falan bu bı daha benzer durumu yapsa o zaman yatırıp keseceksın ıste

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
bak ama karsı taraf anlayıs gostermıs olsa dıyelım konustu ettı bunla tamam kardesım calısacaksın senden kesıcem parayı falan bu bı daha benzer durumu yapsa o zaman yatırıp keseceksın ıste
Tırı olan adam için 40 k hiç bişey değil vala ben ilk başta kızardım yakalasam doverdimde yalan yok ama mahkemeye vermez çalış yanımda öde derdim çoluk çocuğun hatırına diye bu paranın aw insanı insana küçük düşürüyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...