Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
zorda kalsamda bunun gibi hırsızlık yapmam aw .
neyin ibretini alcam aw. piyasada zaten millet kime madik atsam diye dolanan ...... lardan geçilmiyor . kime güveniceğimizi şaşırdık
Kendi kredi kartlarını patlatırsın falan maazallah

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Tırı olan adam için 40 k hiç bişey değil vala ben ilk başta kızardım yakalasam doverdimde yalan yok ama mahkemeye vermez çalış yanımda öde derdim çoluk çocuğun hatırına diye bu paranın aw insanı insana küçük düşürüyo
Konuyu degiştire git bonuslarımızı topla dost
atayımda önce oley coma para yatırmam lazım illegali bıraktım :)
Tamam tako sen kocakafalı tüpçüye bi ugra

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Başka işe gir oradan 50k ceple bir maça bas 100k çek

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
sen yapmıssın demkki aslan allaha şükür tel borcumdan başka bi ödemem gerekrn tutar yok . bana sallıyacagına dilenmrti bırak önce forumda
Dileneni banliyorlar burda knk mq bu kumarbazlar ben dahil herkes garip bir havalarda demekki kumar oynayan herkes bir birine benziyor

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,575
113
Tırı olan adam için 40 k hiç bişey değil vala ben ilk başta kızardım yakalasam doverdimde yalan yok ama mahkemeye vermez çalış yanımda öde derdim çoluk çocuğun hatırına diye bu paranın aw insanı insana küçük düşürüyo
o kadar yüce gönüllü biri yok piyasada kimse yapmaz bence düşün senin paranı iki kredi kartını patlatıp tırını bir yere bırakıp kaçan birini yanında çalıştırır mıydın borcunu ödesin diye yine çalmayacağı ne malum cidden mafya bir tip olsa vururdu adam gayet medeni şekilde dava açmış zannetmiyorum davadan vazgeçeceğini borcu nakit ödemediği sürece tek çözüm adamdan süre isteyip o arada eşya falan satıp o borcu ödemek bir şekilde

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,279
2,782
113
Dost uyapa gir icra dosyalarini bulursun zaten sonra dosya gizle var, ozsanalda şöyle sacma bi sistem var gidiyosun adam senden edevlet sifreni istiyor orada girip edevletinden bakiyor o sekilde gozukmuyor dosyalar
Dost bana özelden yazsana bi ya senin kapalı bişey sorcam

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
288
143
43
valla dükkanda en az 5 milyon liralık mal var sırf 2 kilo altın var zaten, çalışanlardan biri 40bine çökecek şirket arabasını da bilmem nerede bırakacak, bilmiyorum da bana arabuluculuk yapmaya gelenide vururum aw
Yaw amma tatava yapıon be tamam anladık yapmazsın dükkanın var çok zenginsin. Tatava yapıp durma dümbük

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,364
1,320
113
dayi bende trabzonluyum sana bi akil vereyim adamla git konus taksite falan baglat de odeyecegim diye senet sepet bise imzala en azindan kredi cekebiliyorsan kredi cek yatirirsin yavas yavas en azindan zamanin olur odemeye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...