Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar ve Gündelik Hayat

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
490
83
1 aydır işsizim dost. Öncesinde bir anaokulunda çalışıyordum
Peki çalışma iznin falan var orada kuryelik yapıyorlar hocam denesene istersen 3 bin euro kazanılıyor günde 9 10 saat çalışma ile
3500 euro istiyorlar çalışma vizesi için şirketler o kadar param olsa gelip çalışacağım kurye olarak orada

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,916
3,240
113
Nasıl gittin aga bende geliyim
Dost kaçakçı ayarlıyor herşeyi 5.500 verdim yolda da 1000 yedim 6500 gelebiliyon rahat bir şekilde burda oturum alırsan her türlü cikartirdin o parayı zaten ev kiran yeme içme parasını devlet veriyor herkese tavsiye ederim ama zor şuan kolay kolay almıyorlar siyasi dosyan olmasi lazım oturum için

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,953
9,628
113
Dost kaçakçı ayarlıyor herşeyi 5.500 verdim yolda da 1000 yedim 6500 gelebiliyon rahat bir şekilde burda oturum alırsan her türlü cikartirdin o parayı zaten ev kiran yeme içme parasını devlet veriyor herkese tavsiye ederim ama zor şuan kolay kolay almıyorlar siyasi dosyan olmasi lazım oturum için
Alkol fiyatları felan nasıl kanka

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,916
3,240
113
Alkol fiyatları felan nasıl kanka
Çok ucuz vala turkiyeyye göre hayat ucuz tabi buranın parasına göre asgari ücret 4000 frank 1 kutu 300 ml kola 1 frank sigara 7 8 10 frank arasii değişiyor wiski 10 ile 14 arası frank daha ne istersen en iyi TLF 500 frank Türkiye parasına carparsan pahalı ama buraki bir calisan için ucuz şuan ben Fransa kantonundayim

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,953
9,628
113
Çok ucuz vala turkiyeyye göre hayat ucuz tabi buranın parasına göre asgari ücret 4000 frank 1 kutu 300 ml kola 1 frank sigara 7 8 10 frank arasii değişiyor wiski 10 ile 14 arası frank daha ne istersen en iyi TLF 500 frank Türkiye parasına carparsan pahalı ama buraki bir calisan için ucuz şuan ben Fransa kantonundayim
Vay be aga

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,953
9,628
113
Bizde burda mülteci ayağı görelim kendi ülkemizde burda artık yaşanmaz hale geldi

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,214
113
Peki çalışma iznin falan var orada kuryelik yapıyorlar hocam denesene istersen 3 bin euro kazanılıyor günde 9 10 saat çalışma ile
3500 euro istiyorlar çalışma vizesi için şirketler o kadar param olsa gelip çalışacağım kurye olarak orada
Dost parayla buraya getirenler boş vaatlerde bulunuyor. Kuryelikle Polonya'da 3k Euro kazanman çok zor. Kazanırsın ama gecen gündüzün direksiyon başında paket getir götür ile geçer. Yasin 18-30 arası ise ve az bı ingilizcen varsa sana bedava gelebilme yolunu anlatayım

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,214
113
Dost parayla buraya getirenler boş vaatlerde bulunuyor. Kuryelikle Polonya'da 3k Euro kazanman çok zor. Kazanırsın ama gecen gündüzün direksiyon başında paket getir götür ile geçer. Yasin 18-30 arası ise ve az bı ingilizcen varsa sana bedava gelebilme yolunu anlatayım
Ben 2 defa bedava geldim bu tarafa vizem uçak biletim vs herşey ev sahibi kuruluş tarafından ödenmişti

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
490
83
Hocam yaşım 24 ve akıcı seviye ingilizce konuşuyorum eğer öyle bir yol var ise havaya uçarım