Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling KUMARBAZ1982 / Kasa 50k Hedef Çevrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,421
4,171
113
7 sene önce Twitter dan bir psikolog sevgili yaptım ömrümde milat oldu ondan öncesi ve sonrası diye ikiye ayırdım.. siz siz olun sakın ha bir psikiyatri ile sevişmeyin :) o gün bugündür Twitter a girmiyorum :)
Hahaha benim manita da psikologtu. 3 sene beraber yasadik. Bitirme tzinde kumarbazi canlandirmistim. Rol yapiyom saniyordu her sey gercekti 😂😂

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,101
6,964
113
O kadar çok annesi pis kadın kişiler var ki. Söv söv bitmiyor dost 😁
Dostum onlara halen anneleri banyo yaptırıyor. Elindeki telefonu bırakmayınca da maşrapa ile kafasına vuruyor arada. Ne yaparsın işte çocuk parkına dönmüş ne dersen de anlayacak kapasite sınırlı

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,421
4,171
113
Dostum onlara halen anneleri banyo yaptırıyor. Elindeki telefonu bırakmayınca da maşrapa ile kafasına vuruyor arada. Ne yaparsın işte çocuk parkına dönmüş ne dersen de anlayacak kapasite sınırlı
Harbiden masrapayla ddayak yiyorduk yav nr yasamisiz cocukken

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,101
6,964
113
7 sene önce Twitter dan bir psikolog sevgili yaptım ömrümde milat oldu ondan öncesi ve sonrası diye ikiye ayırdım.. siz siz olun sakın ha bir psikiyatri ile sevişmeyin :) o gün bugündür Twitter a girmiyorum :)
Niye dost sevisirken çocukluğuna inip kalkanı mi indirdi ne yaptı. 🤣 Öyleyse korkulur diğer türlü milletçe nefes alsın yeter mevzusundayiz maalesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...