Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling KUMARBAZ1982 / Kasa 50k Hedef Çevrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,473
18,630
113
Niye dost sevisirken çocukluğuna inip kalkanı mi indirdi ne yaptı. 🤣 Öyleyse korkulur diğer türlü milletçe nefes alsın yeter mevzusundayiz maalesef
Dost kafadan Max 10 dakikaya bir telefonla arıyor ve seninle konuşurken telefondan sağı solu dinliyor kadın sesi varmı yakinlarda diye.. birden hiç ummadığın yerde karşına çıkıyor beni aldatiyormu diye yani hiç anmayalimda yeminle sizofrene bağladım :) abartmıyorum 1 sene ilişki yaşadım 10 senede zor toparladım kendimi :)

burakx1078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
89
28
Son durumlar nasıl dostum bilgilendirme bekliyoruz

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,473
18,630
113
Adam creviriyor kazaniyor. BBiz 10dkda vermistik kasayi
Oo bende olsa 25 k kazanç garanti kasayı ikiye katlamisim tamda riskin alınacağı yerdeyim direk 20 k spin satin almıştım bitirmiştim çeker paramı başka sitede dewam ederdim ne cevrimle uğraşacağım :)

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,101
6,964
113
Dost kafadan Max 10 dakikaya bir telefonla arıyor ve seninle konuşurken telefondan sağı solu dinliyor kadın sesi varmı yakinlarda diye.. birden hiç ummadığın yerde karşına çıkıyor beni aldatiyormu diye yani hiç anmayalimda yeminle sizofrene bağladım :) abartmıyorum 1 sene ilişki yaşadım 10 senede zor toparladım kendimi :)
Anladım dost şimdi. Psikologta olsa psikolojisi bozuk insanlardan uzak durmak gerekiyormuş. :)

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,967
6,761
113
Yaşlandık burda saçlarımız beyazladı neredesin KUMARBAZ1982 dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...