Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kurban Bayramı Pandemi Destek

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
En son verdikleri 1100 tl nin tarihi var çekildi yazıyor yeni başvuru yaptım o bile görünmüyor en son gönderen ilçe vakfını aradım bu bayramda böyle bir yardım parası var mı diye henüz bir bilgi gelmedi bize dediler

AYDIN2773

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,238
966
113
En son verdikleri 1100 tl nin tarihi var çekildi yazıyor yeni başvuru yaptım o bile görünmüyor en son gönderen ilçe vakfını aradım bu bayramda böyle bir yardım parası var mı diye henüz bir bilgi gelmedi bize dediler
Sende çekildimi yazıyor dost hesabımı yoksa PTT den mi aldın biz çekmemize rağmen bankadan ödeme hala hazırdır diyor

Lucarelli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
506
107
43
İşsiz gezdim 1 sene bir kere vermediler, şu an işim var vermesinler istemiyorum , 7 sene önce aldığım işsizlik maaşını bana yanlışlıkla verdiklerini söyleyip ana paranın üstüne 5000 de faiz koyup beni 7000 borçlandırdı devlet, 5 sene sonra anlaşıldığı için faizini de koymuş , Yapıcakları işin aq , çıksa da bana dağıtıcam 3 kere alanlar 4 kere alanlar helal olsun alabildiğiniz kadar alın

k2ranbol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,953
756
113
Bende de ödeme hazırdır yazıyor

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
İşsiz gezdim 1 sene bir kere vermediler, şu an işim var vermesinler istemiyorum , 7 sene önce aldığım işsizlik maaşını bana yanlışlıkla verdiklerini söyleyip ana paranın üstüne 5000 de faiz koyup beni 7000 borçlandırdı devlet, 5 sene sonra anlaşıldığı için faizini de koymuş , Yapıcakları işin aq , çıksa da bana dağıtıcam 3 kere alanlar 4 kere alanlar helal olsun alabildiğiniz kadar alın
Alla alla bole yanlislikla diye biseymi var ben 10 ay aldim yeni bitti. 13.500tl aldim simdiye kadar. Sanssizim bu konularda faizle 20 bin istemesinler bendende

Lucarelli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
506
107
43
Alla alla bole yanlislikla diye biseymi var ben 10 ay aldim yeni bitti. 13.500tl aldim simdiye kadar. Sanssizim bu konularda faizle 20 bin istemesinler bendende
Günleri sende say dostum , yanlışlık yapabiliyorlar, bazı arkadaşlarıma da 1 ay veya 2 ay fazladan vermişiz deyip geri istediler , tebligat geldi avukatımla görüştüm çaresi yok devleti mahkemeye mi vericez , 7000 taktı devlet ulan bari faiz koyma ana parayı işte, 5 sene beklemiş öyle tebligat göndermiş, devlet faiz koyuyor, isyan edesim geliyor, koca devlet vatandaşına bunu yapar mı , neresinde mantık var bunun, lanet olasıcalar

Lucarelli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
506
107
43
Saçma sapan insanlar demeyelim ama normal olmayan ödemeler yapabiliyorlar kimsenin aldığında gözümüz yok güle güle harcasın kardeşlerim dostlarım, ben biraz konu dışına çıktım affola , koca devlet vatandaşına faiz koyuyor üstelik 5 sene haber vermeden beklemiş , neden beklediniz diye sordum pandemi zamanında geriye dönük kontrol yapmışlar canları sıkılmış herhalde , destek amaçlı para vericekler ya kurban lazım, senin benim paramı alıp destek diye halka verir bu alçaklar

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki bugün yardım diye verdiği parayı bu hükümet borç olarak senden ister o yüzden bu hükümetin 1 TL sini almayın kendi yaginizda kavrulin

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Günleri sende say dostum , yanlışlık yapabiliyorlar, bazı arkadaşlarıma da 1 ay veya 2 ay fazladan vermişiz deyip geri istediler , tebligat geldi avukatımla görüştüm çaresi yok devleti mahkemeye mi vericez , 7000 taktı devlet ulan bari faiz koyma ana parayı işte, 5 sene beklemiş öyle tebligat göndermiş, devlet faiz koyuyor, isyan edesim geliyor, koca devlet vatandaşına bunu yapar mı , neresinde mantık var bunun, lanet olasıcalar
Anladım dost. 3.5 sene calısmıslıgım vardı isyeri kapandı. İskura basvur denildi basvurdum 10 ay onaylandı bu ayın 5inde sonuncu maası aldım. Ne fazla ne eksik var ins sorun cikarmazlar ilerleyen zamanda

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Anladım dost. 3.5 sene calısmıslıgım vardı isyeri kapandı. İskura basvur denildi basvurdum 10 ay onaylandı bu ayın 5inde sonuncu maası aldım. Ne fazla ne eksik var ins sorun cikarmazlar ilerleyen zamanda
Valla 4 sene burs alan arkadasima sizin aslında bursun krediye dönmesi lazım diyip 1.5 senelik parayı istediler sen düşün yani ülkenin ekonomik durumunu

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki bugün yardım diye verdiği parayı bu hükümet borç olarak senden ister o yüzden bu hükümetin 1 TL sini almayın kendi yaginizda kavrulin
Gaz kuyruğu vardı tüp kuyruğu vardı diyen moruklar ülkenin geleceğini kararttı..O kuyruklar niye vardı diyince bilmem diyorlar..O kuyruklar Kıbrıs'ı aldık diye ambargodan dolayı var diyince yok öyle seymi olur diyen moruklar var işte .Ülke onlar yüzünden bu halde.

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Gaz kuyruğu vardı tüp kuyruğu vardı diyen moruklar ülkenin geleceğini kararttı..O kuyruklar niye vardı diyince bilmem diyorlar..O kuyruklar Kıbrıs'ı aldık diye ambargodan dolayı var diyince yok öyle seymi olur diyen moruklar var işte .Ülke onlar yüzünden bu halde.
Tüp kuyruğunda bekleyenler şimdi de halk ekmek kuyruğunda bekliyorlar cidden bu kadar sığ görüşlü insanlar yüzünden yaşadığımız ülkeye bak