Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Leş operasyonu son dakika

aydinci1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
910
138
43
Suriye ordusu harekete geçiyormuş o nedenle takviye gidiyordur Allah yardımcısı olsun askerlerimizin

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Arkadaslar askerler takviye için gidiyorlarmış

ozgur3005

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
325
55
28
Analari sikmeye gidecegiz ins amk rutbelilerimiz kisa donemiz diye fazla silah vermediler elimize bak simdi nasil lazim cagrildigimizda gidip rusun amerikalinin ermenin amk koyacagiz

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
Bu Suriyelilerin taaa anasını avradını sikim başımıza olmadık 50 tane iş açtılar temizlemek ordumuza kaldı Allah yardımcımız olsun

asdrepli1

Aşkta kaybettim, belki kumarda.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
Menbiç inşallah hayırlı geçer, askerlerimizin ayağına taş değmesin inşallah. Hayırlısıyla temizleyelim. Esad geri çekildiği söyleniyordu fakat tekrar girme planları var anladığım kadarıyla lakin sorun yok onlar katılsa bile üst üste koyar temizleriz.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Suriye ordusu ile savaş cikabilir onlar da Menbic e karsi koymaya geliyolarmis harekat diye basladik savas geliyor galiba ABD ile Rusya da karsilikli uzaktan dovusurler mudahil olurlarsa eger 3. Dunya savasi ne diosunuz olur mu olur Cumhurbaskani danismani aciklaama yapmis Suriye ile o bolgede catışma cikabilir diye

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bi de Suriye ile savasirsak bizim ulkede Suriyeli kayniyor o zaman dusunmek bile istemiyorum o durumu

aydinci1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
910
138
43
Bi de Suriye ile savasirsak bizim ulkede Suriyeli kayniyor o zaman dusunmek bile istemiyorum o durumu
istediği kadar kaynasın karedeşim şu senaryoyu düşün Allah korusun bir haber geliyor 100 mehmetçik şehit olmuş ben o suriyelileri diri diri gömerim en güzeli biz katliam yapmadan s.gitsinler

aydinci1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
910
138
43
büyük bir ihtımal suanda büyük bir pusu altındayız catısma cok yogun ozellıkle agır makınelı veya havan gıbı sılahlarla vuruluyrouz bu çok kötü bir durum . eger pusu yedıysen acil cagrı gereklı ılk çıkacak ana ust diyarakır cok buyuk ıhtımal onalrın hepsı suan sınırda acil destek adına malatyadan kalkmıstır . helıkopterlerdede her bırlıkte komando bırlıkgı bekler o kalkan helkıpterlerde onlarıdır
yok kardeşim önlem amaçlıdır sadece bizim Askeri kuvvetimiz Suriyeyle kıyaslanamaz bile daha suriye harekete geçmeden haber gelmiş önlem alınmıştır

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
Rusya abd müdahil olmasın sinsilik yapmasın ki mümkün değil ama öyle olursa şamı ele geçirecek kadar gücümüz var Allah'a şükür

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Arkadaşlar inanın 1 saattir dolanıyorum bişeyler toplamak için ve şuan çok kötü haberler yayılıyor cok sayıda yaralı ve şehidimiz oldugu söyleniyor pusu kurmuşlar bunlar şuanlık bir söylenti umarım asılsızdır. Görüntü almaya calışıyorum fakat kamera felaket hiç bir şey belli olmuyor 1 adet f16 indi 2 tane harekat etti ayrıca sürekli helikopterler gidiyor ambulanslar şuan burada var bir bilgi daha Amerika Suriye ve ypg suan bir olmuş durumdalarmış her an olagunustu hal cıkabilir. Tekrar söylüyorum bunlar tamamen kulaktan duyma haberler suan %100 yüz doğrudur kesindir diyemiyorum sadece askerlerin konuşmaları biraz siviller var onların konuşmalarından duyduklarım doğruluk payı nedir bilmiyorum herkezde Bi değişik hava var

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
Arkadaşlar inanın 1 saattir dolanıyorum bişeyler toplamak için ve şuan çok kötü haberler yayılıyor cok sayıda yaralı ve şehidimiz oldugu söyleniyor pusu kurmuşlar bunlar şuanlık bir söylenti umarım asılsızdır. Görüntü almaya calışıyorum fakat kamera felaket hiç bir şey belli olmuyor 1 adet f16 indi 2 tane harekat etti ayrıca sürekli helikopterler gidiyor ambulanslar şuan burada var bir bilgi daha Amerika Suriye ve ypg suan bir olmuş durumdalarmış her an olagunustu hal cıkabilir. Tekrar söylüyorum bunlar tamamen kulaktan duyma haberler suan %100 yüz doğrudur kesindir diyemiyorum sadece askerlerin konuşmaları biraz siviller var onların konuşmalarından duyduklarım doğruluk payı nedir bilmiyorum herkezde Bi değişik hava var
Boş konuşma form sayfasında olmasaydık küfür ederdim sana ortalığı velveleye verme.yaptiginin terörist lerden farkı yok .

tmcgrady

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
319
12
18
ya birader bi git olmadık haberler yayma ortalığı karıştırma .kesin olan şeyler konuşulsun.senin yaptığını pkk yapmıyo .neyin yaygarasını koparıyon burda dikkat çekmeye mi çalışıyon .9 yaşındamısın .velveleye verme ortalığı

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Boş konuşma form sayfasında olmasaydık küfür ederdim sana ortalığı velveleye verme.yaptiginin terörist lerden farkı yok .
Bak dostum kullandığın kelimeleri iyi sec adam gibi konuş agır ithamda bulunurum sana değmezsin burada amacım yaygara koparmak değil sadece suan hayatımda ilk defa böyle bir şeye şahit oldum ve buraya da yazmak sizle paylaşmak istedim rahatsız oluyorsan ki olabilirsin saygı duyarım güzel dille söyle susarım cekilirim kenarı ama önce edebini takın lütfen kullandığın kelime cok ağır Bi kelime terbiyesizlik yapma lütfen şimdi bu uyarıyıdı diğer Bi husus rahatsızlık yapıyorsam bu konu için sizlerden özür dilerim susarım suandan itibaren

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
ya birader bi git olmadık haberler yayma ortalığı karıştırma .kesin olan şeyler konuşulsun.senin yaptığını pkk yapmıyo .neyin yaygarasını koparıyon burda dikkat çekmeye mi çalışıyon .9 yaşındamısın .velveleye verme ortalığı
Üstad amacım yaygara koparmak değil sadece ilk defa böyle Bi olay yasadım sizlerde aktarmak istedim zaten belirttim paylaşımda da bunların sadece suanlık kulaktan duyma oldugunu tekrardan kusura bakma susarım şuan bu konu hakkında ama edepsizlik yapanda cevabımı veririm