Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Limit Onaylanır Mı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
www.karaelmasfinans.com
Forum üyelerine 500.000 e kadar kredi verilir.Hesap onayından sonra 5dk içerisinde dilediğiniz banka hesabına komisyonsuz olarak havale yapılır.Odemelerde 10 seneye kadar taksit seçeneği mevcuttur. Faiz işlemi uygulanmamaktadır.Aldığınız kadar ödeme yaparsınız. Not ; site gün içinde aktif olacak, şu an güncelleme çalışması devam ediyore.....💸💸🤣🤣
Ön başvurular öncelikli olacaktır.

cloudd34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
613
620
93
Şimdi kimse site adamı demeden başlayayım daha önce alışveriş yaptım sorusu olan sorabilir . Öncelikle site sahte değil Evkur gibi düşünün sadece o kadar büyük bir mağaza değil ana mağazası Denizli'de Eva Taksitli alışveriş mağazası daha önce 14 almıştım burdan 1 yıl önce ön onaylı limit tamamen sistem tarafından veriliyor inceleme sonucu memur değilseniz direk memur kefil istiyor ödemeler sterlin bazlı alıyor ve fazi oranı çok yüksek ben 2 ayda komple kapatıp kurtuldum sürekli ödemelerin yükseliyor yoksa . Diyelim on onaydan geçtin önce sana bir belge gönderiyorlar o belgeyi imzalarken video ve fotoğraf kanıtı istiyorlar daha sonra diyelim onaylandı (telefon için konusuyorum altın alabilmek için daha önce onaylı bi alışverişiniz olması lazım ) sana ürünü gonderiyorlar ancak faturasını gondermiyorlar ürünü aldigina dair elinde ürün ve yüzün görünür şekilde bir video daha atıyorsun 1 saat içinde onaylanıp faturayı sisteme yüklüyor . Tabi bu işlem 2 3 hafta sürüyor . Yinede soracağınız bişey olursa söyleyeyim ama işleyiş böyle

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
763
113
www.karaelmasfinans.com
Forum üyelerine 500.000 e kadar kredi verilir.Hesap onayından sonra 5dk içerisinde dilediğiniz banka hesabına komisyonsuz olarak havale yapılır.Odemelerde 10 seneye kadar taksit seçeneği mevcuttur. Faiz işlemi uygulanmamaktadır.Aldığınız kadar ödeme yaparsınız. Not ; site gün içinde aktif olacak, şu an güncelleme çalışması devam ediyore.....💸💸🤣🤣
Ön başvurular öncelikli olacaktır.
Bu ne olaki

cloudd34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
613
620
93
Şimdi kimse site adamı demeden başlayayım daha önce alışveriş yaptım sorusu olan sorabilir . Öncelikle site sahte değil Evkur gibi düşünün sadece o kadar büyük bir mağaza değil ana mağazası Denizli'de Eva Taksitli alışveriş mağazası daha önce 14 almıştım burdan 1 yıl önce ön onaylı limit tamamen sistem tarafından veriliyor inceleme sonucu memur değilseniz direk memur kefil istiyor ödemeler sterlin bazlı alıyor ve fazi oranı çok yüksek ben 2 ayda komple kapatıp kurtuldum sürekli ödemelerin yükseliyor yoksa . Diyelim on onaydan geçtin önce sana bir belge gönderiyorlar o belgeyi imzalarken video ve fotoğraf kanıtı istiyorlar daha sonra diyelim onaylandı (telefon için konusuyorum altın alabilmek için daha önce onaylı bi alışverişiniz olması lazım ) sana ürünü gonderiyorlar ancak faturasını gondermiyorlar ürünü aldigina dair elinde ürün ve yüzün görünür şekilde bir video daha atıyorsun 1 saat içinde onaylanıp faturayı sisteme yüklüyor . Tabi bu işlem 2 3 hafta sürüyor . Yinede soracağınız bişey olursa söyleyeyim ama işleyiş böyle
Ha şunuda ekleyeyim eğer herşeyi kabul edip ürün değil evrak aşamasında evragi imzalamayip iptal ederseniz ve evrak kargoya çıktıysa 50 sterlin para ödüyorsun ve bu yüzden icralık olan çok şikayet vardan bakabilirsiniz

Cerroporteno

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
125
62
28
Kral kusura bakmada sırf merak ettiğim için soruyorum şuraya bulaşacak kadar gereklimiydi 14

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
kılıçdaroğlunun bahsettiği londradaki bir avuç tefeci bunlar işte :D

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,279
3,915
113

İcra Micra herşey mevcut %98 onaylanır yaziyorEkli dosyayı görüntüle 581098
Size nasıl limit verdi yav anlamadım ki Screenshot_20240724-123752_Chrome.jpg

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Oylesine deniyim dedim Linç yicem gene ama bu şakamı 55 icrama verdigi limite bak yuhh
20240724_124807.jpg

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,094
634
113
20 binlik alışverişe 65 bin geri ödeme istiyor şuan 20 aya tırt

orkinos