Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Limit Onaylanır Mı

Cerroporteno

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
125
62
28
Lan ön onaylı limite aldanmayın aq e devlet şifre istiyor onu girdikten sonra çok düşüyor limit qq gökten bedava dağıtıyorlar sanki millete bak arkadaş 😄😄

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,492
4,078
113
Birde icrası olanlar boşuna uğraşmayın e devlet şifresi istemesinin sebebi ssk, maaş bordrosu ve icralar kontrol edilecek o yüzden olmaz

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
153
43

İcra Micra herşey mevcut %98 onaylanır yaziyorEkli dosyayı görüntüle 581098
Onaylanmaz kardsim malesef bende de edim zamanimda sen onların dediğine bakma onay vermiyorlar kefil istiyorlar

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,957
7,608
113
www.karaelmasfinans.com
Forum üyelerine 500.000 e kadar kredi verilir.Hesap onayından sonra 5dk içerisinde dilediğiniz banka hesabına komisyonsuz olarak havale yapılır.Odemelerde 10 seneye kadar taksit seçeneği mevcuttur. Faiz işlemi uygulanmamaktadır.Aldığınız kadar ödeme yaparsınız. Not ; site gün içinde aktif olacak, şu an güncelleme çalışması devam ediyore.....💸💸🤣🤣
Ön başvurular öncelikli olacaktır.
Önden ödeme varmi peki 🤣 🤣

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
153
43
Arkadaşlar site sahte felan değil ben çok öncelerden denedim site saglam ve güvenilir icraniz yoksa çalışıyorsanız sıkıntı yok kredi çıkar ama icraniz varsa kesinlikle vermiyorlar kefil istiyorlar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,625
5,631
113
hiç heves edip boşuna heyecan aramayın icranız olmayacak ve sigortalı çalışan olacaksınız eğer çalışmıyorsanızda memur kefil bulacaksınız keyfinizi alamadıysanızda 20 aldığınız ürünü 14 e bozup kaybedip 70 ödemeyi nasıl yapacaksınız diye düşüneceksiniz hırsız köpeklere prim vermeyin evkur iti bitti bunlar başladı bu seferde

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,617
4,623
113
Arkadaşlar site sahte felan değil ben çok öncelerden denedim site saglam ve güvenilir icraniz yoksa çalışıyorsanız sıkıntı yok kredi çıkar ama icraniz varsa kesinlikle vermiyorlar kefil istiyorlar
Senin dediğin şartları yerine getiriyorsa adam burdan niye kredi alsınki gider bankadan para ceker

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,695
6,614
113

İcra Micra herşey mevcut %98 onaylanır yaziyorEkli dosyayı görüntüle 581098
Kanka bana 29k verdiler ama değişik para birimi sürekli fiyat değişiyor 30k 70k ödersin ben iptal ettim yok sözleşme göndercekler onu video ile imzalicaksin felan uzun iş

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,902
1,514
113
icra dosyanız varmı diye e devlet şifreyi istiyor :D

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,902
1,514
113
At yalanı s. İnanani
yüksek ihtimal öyledir dolandırıcı değilse bende soylu diye bi avmden gidip senetle alışveriş yaptım heriflerin ana merkezinden aradılar e devlet şifresi istediler s.ktirin gidin dedim elektronik eşyalarda icra dosyası kontrolü yapıcaz diyo dedim yürü ya kapa iptal et gidip imzaladığım senedi aldım sonra. yeni yeni icatlar çıkarıyor topitoplar

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,654
2,569
113
Sterlin odeme ne lan ingilteredemi yasiyoz tam keriz avı 😁

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,906
467
83
İcrası yok ve çalışıyor ise zaten tüm bankalar faizsiz bile veriyor

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,681
2,171
113
Burası bir mağazanın linki zaten tüm şehirlerde mağazası var Eva adı altında e devlet ıcra vs bakıp direk red veriyor kefil istiyor bu uygulamaya gerek yok zaten direk mağazasına gidebilirsiniz işleyişi bile aynı hemen e devlet isteyip ona göre işlem yapıyorlar

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
484
166
43
Onaylananlar varmiş başka forumda yazıyorlar ama ödeme zamani gelince ne olur onu bilemem