Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Lionbet 100 TL Deneme Bonusu ( Yatırım Şartsız )

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Çekim verildi beklemedeyiz

bilalbakirci

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
19
8
Başvurunuz alınmıştır 30 ile 45 dk arasında eklemeler gerçekleşecektir işlem yoğunluğundan dolayı beklemenizi önemle rica ederiz

Bekliyoruz canlı destek bunu dedi

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,637
767
113
Spin satın alımı serbest miydi acaba ben çevirdim çekim verdim bekliyorum

serum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
259
71
28
Hic ugrasmayin 290 tl iken 500 tl cevrimi tamamladim sonrası tahmin edersiniz malum deli gibi veren site hemen kapadı slotlari 10 tl verse cekim yapcam SONUÇ direk 220 düştüm

Yani slotlara müdahale eden bir site görürseniz bu yamyam site gibi hemen engelleyin ve uzayin kardeş tavsiyesidir. Çekim talebi verdim diyen on kişiden 8i de bu yamyam site elamanidir.

Dipnot....
Bu yaziyi okuyan varsa bu yamyamlardan (SITE BIZI DEĞİL BIZ SITEYİ DENIYORUZ. BU UCUZ DENEME BONUSLARLA ÜYE KAYBETMEYIN İVEDİLİKLE KALDIRIN ZIRA BU TABLOYU GÖREN ÜYELER YATIRIM YAPMAZ ÜZERİNE BÖYLE KAPAK EDER ... Küfür etse iydi dersiniz. Sonucu belli olan 220 tl bakiyemde sizde kalsin çakal başı bölüşün artık nerde yahut nerenizde kullanırsınız size kalmış. :)))

Dfdkdjdkdjdj ( bi bitmediniz.......Capture+_2024-02-19-23-21-52.png )

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Facebook verdik kodu şuan bir tane kız arkadaşlığı isteği yollamış bana ismi yeliz

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,637
767
113
Betriyal 13-18 şubat arasında min 100 yatırımı olana 50 fs sweet de eklemiş 5 betten. 500 çektim ben şimdi