Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı lowelyy / İdeal Avrupa 2lisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
10000
Kupon Oranı
2.21

lowelyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
384
63
Bazı sebeplerden foruma giremedim arkadaşlar.Çekim hala ödenmedi 10 saatin sonunda RED ile sonuçlayıp Kimlik ile selfie istemişler yolladım şimdi tekrar talep verdim.
1714736527068.png
Bi 9 10 saat daha beklerim anca verirler heralde.Yada bi bahane daha bulurlar.Valla betmatik bıktırır insanı.

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,406
8,676
113
Bazı sebeplerden foruma giremedim arkadaşlar.Çekim hala ödenmedi 10 saatin sonunda RED ile sonuçlayıp Kimlik ile selfie istemişler yolladım şimdi tekrar talep verdim.
Ekli dosyayı görüntüle 528826
Bi 9 10 saat daha beklerim anca verirler heralde.Yada bi bahane daha bulurlar.Valla betmatik bıktırır insanı.
Bunu bekliyorduk dost şimdi ödenir ret nezaman verilmiş

lowelyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
384
63
Bunu bekliyorduk dost şimdi ödenir ret nezaman verilmiş
Sabah 9 civarında verilmiş kral 9 saat sonra red yemiş.Bende 1 saat önce gördüm giremedim internete.14 civarında onayı yaptırdım.Tekrar çekim verin dediler verdim 14 itibariyle.Bunların hızına kalırsa Gece 12 ye doğru ya parayı verirler veya Bi RED daha gelir Bi bahane daha bulurlar.9 saatte bir işlem yapabiliyoz lanet sitede :D

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Ekli dosyayı görüntüle 528826
Simdi bence 2 3 saate sonuçlanacak ama belge istemesi normal dedigim gibi vbette ayni sekilde istiyor ilk cekimde tek sorun 10 saat sonra bunu istemesi

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,406
8,676
113
Sabah 9 civarında verilmiş kral 9 saat sonra red yemiş.Bende 1 saat önce gördüm giremedim internete.14 civarında onayı yaptırdım.Tekrar çekim verin dediler verdim 14 itibariyle.Bunların hızına kalırsa Gece 12 ye doğru ya parayı verirler veya Bi RED daha gelir Bi bahane daha bulurlar.9 saatte bir işlem yapabiliyoz lanet sitede :D
Yok daha ret gelmez sabah baksaydın iyi olacakmış ama okadar uzun sürmez 30 dk civarı öderler

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,167
1,123
113
Aynen öyle basaksehir bile bizi geçti. Üzülüyorum ben Beşiktaş'a dolayı üniversiteyi 12 yılda bitirdim hayatım yollarda geçti sevdamızdan vazgeçmiyorum ama çok üzülüyorum...
Sevdamız doğuştan ama Beşiktaşi bu hale getirenler utansın 10. Sırada da olabilir ama ruhunu kaybedince Beşiktaş olmuyor o ar
Kral sen bir tık daha düzgün yerlerde oyna dicemde nere düzgün desen o da yok :) gelir birkaç saate insallah

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Selfiede güzel ciktin mi dost bak begenmezse atmazlar :)

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,393
13,597
113
çamaşırbet

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,182
9,894
113
Tutar büyük değil ödemesi gerekiyordu

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,406
8,676
113
1 saat doldu neyi bekletiyorlarki
Yatırında bir rahat nefes alalım matik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...