Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı lowelyy / İdeal Avrupa 2lisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
10000
Kupon Oranı
2.21

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,616
1,664
113
Bazı sebeplerden foruma giremedim arkadaşlar.Çekim hala ödenmedi 10 saatin sonunda RED ile sonuçlayıp Kimlik ile selfie istemişler yolladım şimdi tekrar talep verdim.
Ekli dosyayı görüntüle 528826
Bi 9 10 saat daha beklerim anca verirler heralde.Yada bi bahane daha bulurlar.Valla betmatik bıktırır insanı.
Bonusa aldanıp oynamamak lazımmış dostum inşallah gelir birdaha oynama bu sitede

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Bende öyle harici başka yerde oynamıyorum
Vbet 3 sat geç ödedi diye üyeliğimi iptal etdirdim
Vbette benim cok nadir 1 2 dkyi gecer hep ben daha kontrol etmeye girmeden gelmis oluyor bazen takiliyor o zaman iptal edip düz bir miktar verdin mi aninda geliyor. yüksek cekim yapinca sadece cok nadir 20 dk falan bekletiyor cok yuksekte zaten cekemiyoz surekli ondan sorun olmuyor

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,406
8,676
113
Vbette benim cok nadir 1 2 dkyi gecer hep ben daha kontrol etmeye girmeden gelmis oluyor bazen takiliyor o zaman iptal edip düz bir miktar verdin mi aninda geliyor. yüksek cekim yapinca sadece cok nadir 20 dk falan bekletiyor cok yuksekte zaten cekemiyoz surekli ondan sorun olmuyor
Çok da yüksek değildi 4 k çekimdi

lowelyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
384
63
Vbeti bende çok seviyorumda 10.000TL basıp kaybedince 1000 TL freebet vermesi var bide 2000TL anında çekilebilir nakit vermesi var diye düşünüyor insan bi seferden bişey olmaz gir oyna diye düşünüyor :D

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Çok da yüksek değildi 4 k çekimdi
Dedigim gibi takilmistir o iptal edip hemen tekrar versen gelirdi buyuk ihtimal saglam site piyasada cok yok ondan vbeti harcamasaydin keşke bak benim 2fa acik degilken hesabima girip 3k parami yediler bide o zmanin 3k si baya iyiydi asgari ucret 5.5 falan yeni olmuştu düşün sonra 2fa açip mecbur devam ettik simdiye kadar sorun olmadi olursa bende kapattiririm üyeligi

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Vbeti bende çok seviyorumda 10.000TL basıp kaybedince 1000 TL freebet vermesi var bide 2000TL anında çekilebilir nakit vermesi var diye düşünüyor insan bi seferden bişey olmaz gir oyna diye düşünüyor :D
Dogru düşük ve freebet ama vbetin görünmeyen güzel bir ozelliği var slotta oynuyorsan ki ben hep sporda kazanip slotta kaybeden biriyim o durumda diyelim ki 300 yatirdin sporda 2k yaptin slotta kaybettin yarini 200 nakit ekleniyor birde o kadar oyun oynadin diye arada ftnde bonus para falan yüklüyor o acidan vbet iyi bak onuda düşünmek gerek

lowelyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
384
63
O siteler öyle dayı 24 saate kadar süre veriyor
2 tane 1.50 ye 10 bin basıp çekmeye çalışırsan bu siteler bekletir
Napim kral 10 tane 1.50ye mi basmalıydım ? veya 10 bini 22 bin yapınca oynamaya devam edip 3lü 4lü kombineler halinde kupon yapmaya devam edip bütün paramı ezmelimiydim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...