Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Maç Önerisi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Bende hiç sevmiyorum salak saçma bonus ekleme sistemleri var
Awk üst üste 10 yatırım kaybettim bonus talep ettim eklemediler toplamda 300 ftn falan kaybettim eklemiyor hakkınız yok diyor.dedim başlarım ole ise kullanmiyom daha.bonuslari bu kdr kötü olan başka betcoo yok.bu siteyi kullananları gerçekten anlamıyorum ne iyilik akimi var ne etkinliği var ne kayıp bonusu var.canli destek zaten transtele ile çevirip yaziyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Onların da ozaman ben terbiyesizim. Çekimi iptal etmesinler birdaha uğramam. Belge talep yerine de güzel zenci resimleri yüklerim görürler selfiyi
Aklında bulunsun her sitede öyle.hatta bazıları arayıp canlı görüntülü konuşma yapıyor kimliginle katiliyosun

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Alobette devam ediyormuş. Ula sitede 2 f açtım geri kapattım giriş yaparken 2 f istiyor iptal eder misiniz diyorum. Selfie kimlik yollayın diyorlar. Komedi gibi. Para gelir umarım iptal etmezler de uğramamam birdaha bunlara
niye iptal ediyorsun girmiyor mu siteye authenticatordan gelen kodu yazınca

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
318
63
Aviato 50 k para atmak ruletten bile riskli. Düşük kasa ile yüksek bekleyeceksin arada okadar. 100 TL atıp 10 TL den 3000 x ler bulmaya çalışacaksın bitti mi para oynamican

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Arkadaşlar bugünlük benden bu kadar olmuyor abi ne deneysem yk olmuyor
dost sana tavsiyem masa oyunlarına geç kendi şansını oluşturursun en azından bunda tamamen makineye bağlısın çark oyunları da öyle yeri gelir 15 tur üst üste 1 atabilir

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Para bitti zaten 600 Ken keşke 500 cekeydm
Bro kasan 100lere düşünce oyun felakete döndü yinede iyi dayandin.saglik olsun yapcak bişey yok.cekip başka siteye atsan şuan 10 15k kayıp bonusun olcakdi.neyse salla gitsin.aviatore gireydin o çok iyi ödüyordu orda bayağı katlardin.