Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Maç Önerisi

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,837
2,126
113
Awk üst üste 10 yatırım kaybettim bonus talep ettim eklemediler toplamda 300 ftn falan kaybettim eklemiyor hakkınız yok diyor.dedim başlarım ole ise kullanmiyom daha.bonuslari bu kdr kötü olan başka betcoo yok.bu siteyi kullananları gerçekten anlamıyorum ne iyilik akimi var ne etkinliği var ne kayıp bonusu var.canli destek zaten transtele ile çevirip yaziyor
Abi eskiden ödeme için tekdi piyasada şimdi onun gibi ödeme yapan en az 7-8 site var hem bonuslari da iyi

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,909
24,155
113
Valla bana uzak bu site hemde çok uzak.hic değerde verniyorlar üyelere.ama verenler var ben ordayım 😁
Vbetin guzel yani saglamligi jackpot o bu bisey kazanirsan oder ve ekledigi bonuslardi benim acimdan ...10 ftn cevrimli bonus eklerdi surekli ama simdi onuda kestiler bende cok yatirmiyom daha niye yatiracan ki

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Vbetin guzel yani saglamligi jackpot o bu bisey kazanirsan oder ve ekledigi bonuslardi benim acimdan ...10 ftn cevrimli bonus eklerdi surekli ama simdi onuda kestiler bende cok yatirmiyom daha niye yatiracan ki
Eskiden arada bonus ekliyordu artik en pinti site oldular.hic isim olmaz.o deilde 100 bulursan taraf 100e 100 ekliyor cekiyosun onu al suatim