Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mali Suçlardan Aradıklarını Söylediler

paradise7452

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
66
28
kankam ne bileyim ilk başta 17 bin falan dedi dosya yola çıksın mı dedi mahalle muhtarına ya da eve gelecek dedi. 17 bin diyince tırstım :D sonra pişmanlık yasası vs dedi işte ben de dedim ödeyim bari. Site kullanıcı adımı bile söylediler ama ? nasıl olabiliyor bu
Siteler bilgilerimizi satiyorlar cunku

Mustafa1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,424
540
113
Gerçekte olabilir hemen emin olma her an herşey olabilir ciddiyim bak çoğu avukat parayı cebe havaleyle alır zaten bu çok normal kardeşim cezan kesinleşebilir ödemezsen hapis bile çıkar çok riskli konular sen 23 ündeki taksitini aksatma derim gerekirse avukatın kullanıcı adını al arkadaş arası transfer yapılan siteden hesabına at bu daha iyi olur risk bölüşülür ama dediğim gibi çok dikkat aman ha korkutucu
Ne zirvaliyorsun sen ya adamin kafqsini karistirma belliki dolandirmislar hangi avukat cebe havale yap diyor kafana gore konusuyon

Mustafa1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,424
540
113
Gerçekte olabilir hemen emin olma her an herşey olabilir ciddiyim bak çoğu avukat parayı cebe havaleyle alır zaten bu çok normal kardeşim cezan kesinleşebilir ödemezsen hapis bile çıkar çok riskli konular sen 23 ündeki taksitini aksatma derim gerekirse avukatın kullanıcı adını al arkadaş arası transfer yapılan siteden hesabına at bu daha iyi olur risk bölüşülür ama dediğim gibi çok dikkat aman ha korkutucu
Kesin buda milleti dolandiriyo millet tavsiyelere bakarmisiniz

cerayan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,546
593
113
Çok garip tipler burda yemin ederim . Bu ülkenin dolandırıcısi bitmemesinin sebebi salağı çok ak biter mi.
Adama iki saat dolandirildigini anlattınız adam 2. Taksit demiş size okurken kafayı yiyecektim .

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Evet arkadaşlar sonuç nedir tam olarak :D Ceza yiyip yemediğimi nasıl anlayacam ben son olarak buna cevap verirseniz?
Birader rasızmısın sen şaka mı yapıyon dolandırılmışsın hiç bi zaman şunu unutma ömrüm Karakol adliye de geçti cezan kesinleşmeden önce karakola gider ifade verirsin sen dolandırılmışsın….

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,902
1,514
113
Bi Dahakine Cebe Havale Gönderme Dost Direk Kripto Olarak Gönder Adamları bu kadar zorlama ya Geçmiş olsun :D

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Arkadaşlar Acil buraya bakın.
Perşembe günü enterasan 1 olay yaşadım. Postaneden aradılar önce işte size resmi bi evrak var yönlendireyim mi üzerinde avukat numarası var vs dendi avukatı aradım. Dosyanın çıkmaması için 1000tl ödemem gerekiyormuş 5900TL ceza yemişim vs tarzı. Neyse ödedim ben 1000TL'yi gerisini taksit taksit ödeyebilirsiniz dedi avukat. Vergi borcu olarak görebilirsiniz falan dedi. Ama E-devletten sorgulattığımda borcum gözükmüyor. 23üne kadar 1000TL daha ödemem gerekiyomuş ama. Nedir bu iş dolandırıldım mı yoksa cidden böyle bir şey var mı bilgisi olan var mı?
Dolandırıcı küfret stres atarsın en azindan

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Ben dedim gönderiyorum şimdi ananizin a... Adresini verin , iki üç kaşar iki üç pezevenk site çalışanları , datalardan atıyorlar oltayı kimi düşürürseler .
DİKKAT EDİN DÜŞMEYİN

teo35

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
51
20
8
Arkadaşlar Acil buraya bakın.
Perşembe günü enterasan 1 olay yaşadım. Postaneden aradılar önce işte size resmi bi evrak var yönlendireyim mi üzerinde avukat numarası var vs dendi avukatı aradım. Dosyanın çıkmaması için 1000tl ödemem gerekiyormuş 5900TL ceza yemişim vs tarzı. Neyse ödedim ben 1000TL'yi gerisini taksit taksit ödeyebilirsiniz dedi avukat. Vergi borcu olarak görebilirsiniz falan dedi. Ama E-devletten sorgulattığımda borcum gözükmüyor. 23üne kadar 1000TL daha ödemem gerekiyomuş ama. Nedir bu iş dolandırıldım mı yoksa cidden böyle bir şey var mı bilgisi olan var mı?
yıl 2022 allah akıl fikir versin sana..iyi düdüklemişler

murattasdemir

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
60
58
18
Dostlar herkese değerli yorumları destekleri ve hakaretleri için teşekkürler ederim 😅 olan oldu artık yapacak bir şey yok mesai saatinde yoğundum, mali suçlar işte adliye dqva vs 17 bin ceza yazılmış ama pişmanlık yasası tanımış devlet falan diyince 17bin borç ceza olarak gelmeden hızlı bir şekilde ödeyeyim dedim. Olan oldu dolandırıldıysam da sağlık olsun artık. Ara ara edevletten yine de kontrol etmek lazom diğer arkadaşların da söylediği gibi.ne olur ne olmaz. Herkese çok teşekkür ederim :)

yirmisekiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
468
171
43
Dostlar herkese değerli yorumları destekleri ve hakaretleri için teşekkürler ederim 😅 olan oldu artık yapacak bir şey yok mesai saatinde yoğundum, mali suçlar işte adliye dqva vs 17 bin ceza yazılmış ama pişmanlık yasası tanımış devlet falan diyince 17bin borç ceza olarak gelmeden hızlı bir şekilde ödeyeyim dedim. Olan oldu dolandırıldıysam da sağlık olsun artık. Ara ara edevletten yine de kontrol etmek lazom diğer arkadaşların da söylediği gibi.ne olur ne olmaz. Herkese çok teşekkür ederim :)
hala kontrol diyor ya:)

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,078
464
83
Deki ben 5 bin gondercem 1000 geri gonderın. Xd
5 bin göndermek ıcın 1000 gerı atmanız lazım de xd

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Çok garip tipler burda yemin ederim . Bu ülkenin dolandırıcısi bitmemesinin sebebi salağı çok ak biter mi.
Adama iki saat dolandirildigini anlattınız adam 2. Taksit demiş size okurken kafayı yiyecektim .
Sonra da ben dolandırıcı oluyorum :)