Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Mamoste | Kasa 370 Hedef 3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,640
1,671
113
Sen kaybol utanmaz konularda kalkmış birde bana Laf atiyor yorum yapıyor konuma. Bu yaptığında sonra birazcık haysiyetin olsa bunu yaptığın adamın konusuna girip yorum yapmazsın hiçbir şey olmamış gibi
Attığını kanıtla dingil. Kime attın söyle o dm bende de kayıtlı önceki konuların dm si seni yalancı. O konuya dair dm göster göreyim bi taraflarini
Sen payfix attık atmadı diyorsun sen kanıtla bakalım ucuzdan atmak kolay

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,962
7,619
113
Sen payfix attık atmadı diyorsun sen kanıtla bakalım ucuzdan atmak kolay
Konuyu attım daha neyi kanıtlayayim. Yazılanları baştan sona okuyan her aklı başında Türk evladı senin haksız olduğunun farkına varır.

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,750
6,726
113
Ulan foruma girip girip çıkıyorsun kimseye bir şey demiyorsun @MaximLestienne yazdı küfür etmeye başladın adama. Kalkıp haklıymış gibi tavır takinma
bu sakız hala konuşuyor mu elalemin ağzına sakız oldu kullanıcı adının hakkını verdi hala aynı muhabbet. foruma girip çıktığının görüldüğünü bilmiyordu bu arkadaş o zamanlar. 3-4 defa online oldu ama ölü taklidi yaptı biz tepki koyunca da girmedim diye salağa yattı falan. bi akıllı kendilerini zannediyorlar ya o komik :D

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,640
1,671
113
Konuyu attım daha neyi kanıtlayayim. Yazılanları baştan sona okuyan her aklı başında Türk evladı senin haksız olduğunun farkına varır.
Payfix attık göndermedin diyorsun onun ss bekliyorum ??

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,962
7,619
113
bu sakız hala konuşuyor mu elalemin ağzına sakız oldu kullanıcı adının hakkını verdi hala aynı muhabbet. foruma girip çıktığının görüldüğünü bilmiyordu bu arkadaş o zamanlar. 3-4 defa online oldu ama ölü taklidi yaptı biz tepki koyunca da girmedim diye salağa yattı falan. bi akıllı kendilerini zannediyorlar ya o komik :D
Reis kalkmış burada başarısız olduğum rollün hesabını soruyor neredeyse yaptığına bakmadan 🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...