Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Migros Moneypay Hk.

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Kredi puanın kaçtı dosyan falan var mıydı puanın yüksekki anında almışsın 50 bin
Kara listedeydim puanım 700 falandı akbank tan Bi kredi kartı verdiler 1000 tl lik düzenli kullandım sonra 5 e çıktı limit daha sonra vakiftan başvurdum 20.000 lik kart çıktı sonra 100 e çıktı düzenli ödedim 1100 kredi puanım varmış hala kredi vermiyorlardi ilk defa burası verdi.

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
485
241
43
4 tane icra dosyam vardi 3 sene önce kapattım. Yeni yeni toparlaniyorum
Bende tüm borçlarımı kapattım 2 icra dairesinde açılmış davalarım vardı yakın olan büyükçekmeceye gidip dosyaları kapattım 1 ay sonra aynı dosya gaziosmanpaşa icra da açıldı aradım dosya masrafları varmış orda da gidip ödemeye üşeniyorum evime 2 saat falan onlar etkiliyor dimi benimde 1200 puanım var sanırım o dosyadan red alıyorum

Siri1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
178
43
Ödenirde sadece şuan için zora girdim dün 2 kupon tekten gitti 10 binin üzerine bir çıksam vallahi billahi borç bırakmam Allah kimseyi borçlu etmesin
Kardeşim 10 bin borçtan ne olsun 1 ay çalışsan 20k para alırsın en az zaten hiç girme bu işlere bence sitrese girecek miktar değil bunlar

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,893
835
113
Dostlar benim de bir dosya vardi. Asıl Borcu ödedim ama icra dairesinde gidip dosya kapatma yapmam lazım. Dosya kapatmanın ödemesi ne kadar aşağı yukarı bilgisi olan var mı yarın ona göre para ayarlayıp gitmeyi düşünüyorum

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
485
241
43
Dostlar benim de bir dosya vardi. Asıl Borcu ödedim ama icra dairesinde gidip dosya kapatma yapmam lazım. Dosya kapatmanın ödemesi ne kadar aşağı yukarı bilgisi olan var mı yarın ona göre para ayarlayıp gitmeyi düşünüyorum
Değişiyor borca göre falan da benim 35kydı 1100 lira dosya masrafı ödemiştim icrada

Tolgababa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,035
462
83
Şu uygulamada kimlik doğrulama yi nasıl yaptınız ya ben 40 defa kimlik resmi çektim doğrulama başarısız diyor sürekli