Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Mountblade / Gece Seans Gelirse Şans Parası

Kupon Miktarı
313
Kupon Oranı
1.69

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
benim burda hakkaniyetli biri oldugumu herkes bilir. o yüzden kımse de sorgulamaya hakkı yok .canı ıstemeyen katılmayabılır zorla kımseye gel demıyrouz
Doğru çok hakkaniyetlisin .Sırf arkadaşın diye atiyorsun .Adamın sadece 1 mesajı var .O kadar totem yapıyor millet .Ama bol şans diyene atıyorsun .Bu bir de değil .Madem öyle açacaksın gelirse çekiliş aç shellac yapsın

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
Millet bir daha etkinliğine katılamam diye laf edemiyor . Çok mükemmel hareket gerçekten

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Yeri gelmişken bunu da yazayım buraya .Geçen gün bu arkadaş sırf hayvan sevgimi kullanarak vicdan yapıp 80 tl aldı . Normalde tanimadigim insana atmam normalde salı atacaktı. Ama sırf hayvanlara olan zaafımdan dolayı attım .Daha uzun uzun mesajlar yazdinEkli dosyayı görüntüle 109820
Marley saf olma kardesim kumar bu millet anası babası oluyo diye dolandiriyo hiç mi tanidigi yok bu adamın seni arayip bulmus

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,903
50,765
113
Tebrik ediyorum erhabbeycim sizi

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
Marley saf olma kardesim kumar bu millet anası babası oluyo diye dolandiriyo hiç mi tanidigi yok bu adamın seni arayip bulmus
Kanka şu ara her şey üst üste geliyor .Sinirlerim hat safhada . Normalde hayatta atmam . Ama o kadar güzel izah etti .Hesaplarını gösterdi. Benim de 2 tane kedim var .Direk onlar aklıma geldi .Böyle durumda kalsam nolurdu dedim

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,903
50,765
113
Kanka şu ara her şey üst üste geliyor .Sinirlerim hat safhada . Normalde hayatta atmam . Ama o kadar güzel izah etti .Hesaplarını gösterdi. Benim de 2 tane kedim var .Direk onlar aklıma geldi .Böyle durumda kalsam nolurdu dedim
Kanka sen böyle bi durumda kalsan gelip burdan birinden istemezdin bence

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,903
50,765
113
Kanka sen böyle bi durumda kalsan gelip burdan birinden istemezdin bence

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
su forumda 300 kısı varsa 250 sıne para atmısımdır kanıtlı bı sekılde shellac a sora bılırsın her kupond ayrı kısıye verdıgımı herkes ıyı bılır .

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
@mountblade Ali sen ne diyosun bu konuda Alide geçen forumdan birine ihtiyacı var diye soba gonderdi baktı adam 2 gun sonra 500 500 basiyo