Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Mountblade / Gece Seans Gelirse Şans Parası

Kupon Miktarı
313
Kupon Oranı
1.69

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
bob marley sna da attım daha once ozaman baskası bu kadar sesını cıkarmadı.hadı atmadın de
En son atacaktın kupon gelmedi .Belki 10 defa katıldım yok . Aylar önce attıysan atmışsındır . Onu da totem yaparak almışımdır . Bol şans yazıp almamışımdır . Özelden yazdım zaten bana uzak Allah a yakın . Bravo sana

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
En son atacaktın kupon gelmedi .Belki 10 defa katıldım yok . Aylar önce attıysan atmışsındır . Onu da totem yaparak almışımdır . Bol şans yazıp almamışımdır . Özelden yazdım zaten bana uzak Allah a yakın . Bravo sana
Dost böyle tepki vermendeki amaç ne ben bol şans yazdım bana atmak istemiş kimseye gelin burda totem yapın para verecem dememiş bu kadar abartmayin

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
bosverim kavga etmeyin aga yarin yine girer birbirimizle dost oluruz ama kirmayin rica ederiz olmadi mi bakariz yolumuza takibimizi ederiz güzelce totem yaparız gelirse gelir para gelmezse napalim kardeslik önemli olan bosverin kime giderse gitsin ihtiyacimiz var cogumuzun ama kirmayalim birbirimizi para icin o da kumarda gidecek sonuçta bosverin dostlar

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
Dost böyle tepki vermendeki amaç ne ben bol şans yazdım bana atmak istemiş kimseye gelin burda totem yapın para verecem dememiş bu kadar abartmayin
Kardeşim madem basından sana atmak istemiş . Neden konunun adı 1 kişiye 50 tl . Direk gelirse unclamied e 50 tl açabilirdi

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
Ben tartışma ortamı yarattığım için özür dilerim. Bana göre doğruları söyledim sadece . Alana da yapana da tebrikler . Diyecek sözüm yok

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
Kardeşim madem basından sana atmak istemiş . Neden konunun adı 1 kişiye 50 tl . Direk gelirse unclamied e 50 tl açabilirdi
Tamam da kardeşim totem yapanlardan birine atacam falan mı demiş adam ben yanlış mı görüyorum adam kafasına göre atmış ki ben para için de yazmadım
Abartilacak bi mesele yok ben bol şans yazmasam çıkıp bana atmayacakti parayi zaten