Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mülakat Hakkında

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,391
2,452
113
Tam teşekküllü hastaneden alacaksın yanlış hatırlamıyorsam 12 farklı doktora görüneceksin.
Arkadaşların dediği gibi takım elbiseni kunduranı giy.
Peygamber ocağı denilince aklına ne geliyor sorusunu 100 de 80 sorarlar.
Reis kime denir sorusu da 100 de 20 ihtimal.
Ankara da nerede kalacaksan en az 1 haftalık yer ayırt.
Test edildi.
Ankarada yaşıyom knka saol sorular için tek heyetli sağlık raporu istiyor mülakatı geçince askeri hastaneden tam sağlık raporu alınıyormuş

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,556
14,923
113
Kasma kendini torpillilerden kontenjan kalırsa alırlar belki seni de

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Selamın aleyküm arkadaşlar ayın 31 inde ankara mamakta uzman cavuş için mülakatım var mülakata girecek olan var mı ? Daha önce giren oldu mu ? Nasıl oluyor bu mülakatlar bilgisi olan varsa sevinirim :)
Kılık kıyafetin düzgün olsun olduğun gibi davran içeri aldıklarında düzgün ciddi şekilde gir 11 yıl uzman çavuşluk yaptım istifa ettim mülakatta herşey sorabilirler sakin ol zaten nasipse bir şekilde oluyor uydurmasyon veya abartılı cevaplar verme doğal akışına bırak inşallah gönlüne göre olur başarılar

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
322
167
43
Torpilin var mı ? Yoksa şansına artık.

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,284
1,085
113
Olur olur niye bu meslek derlerse parası güzel ondan de çok tanıdık geçti bu cevapla paraya ihtiyacım var parası güzel de öyle çok akıllı adamı sevmezler askeriyede başarılar şimdiden kral

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,391
2,452
113
Olur olur niye bu meslek derlerse parası güzel ondan de çok tanıdık geçti bu cevapla paraya ihtiyacım var parası güzel de öyle çok akıllı adamı sevmezler askeriyede başarılar şimdiden kral
Zaten 12 ay yedek astsubaylık yaptım akıllının işi yok askeriye de😂

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,391
2,452
113
Kılık kıyafetin düzgün olsun olduğun gibi davran içeri aldıklarında düzgün ciddi şekilde gir 11 yıl uzman çavuşluk yaptım istifa ettim mülakatta herşey sorabilirler sakin ol zaten nasipse bir şekilde oluyor uydurmasyon veya abartılı cevaplar verme doğal akışına bırak inşallah gönlüne göre olur başarılar
Torpil olunca nasıl oluyo knka

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,284
1,085
113
Ben bı jandarmanın girmiştim yabancı yazarlardan sormuslardi bilemedim tabi ama komisyonda 1 üsteğmen 1 teğmen bide 1 de astsubay vardı sanırım 3 ünu sorsak o soruyu onlarda bilemezdi benle girenler vardı kendini tanit demişler soruda sormadan tamam demişler adamlar geçti denizi kazanmistim gitmedim Atatürk ilke ve inkilaplarini sormuslardi birde fetoyu sormuslardi göreve basladin fetullah gulen karşında ne yaparsın diye

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,284
1,085
113
Jandarmanin 2018 girişi komedi tam sağını solunu bilmeyenleri almışlardı ozaman ihtiyaç vardı başvuru yoktu bak çoğu okumayı yazmayi adam akıllı bilmez 5-6 senelik uzmanlar şimdi🤣

apple35

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
112
112
43
Kuzenim 2 kez polislik mülakatlarında elendi, sordukları şey ünide nerde kaldın hangi yurt ev vs

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,391
2,452
113
Gençler bu mülakkatta barfiks çektiriyorlar mı ben her konuda çok iyiyim de barfiks bende yok ya ne yapacaz

BlackSociety

Perfect Master
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,212
9,521
113
Gençler bu mülakkatta barfiks çektiriyorlar mı ben her konuda çok iyiyim de barfiks bende yok ya ne yapacaz
Dosyanda yazar bende 200mt koşu yazıyordu 2km olarak değiştirdiler sözlü mülakatta Emine Erdoğan'ın eşarp markasını sormuştu demem o ki altına giydiğin donundan haberin olsun keyfe keder seçme var odanın 1 i muhakkak eleme odası olur

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,740
5,564
113
tekniği var onun dimdik çekmeye kalkarsan çekemezsin hafif öne arkaya sallandıracan kendini momentum yakalamak için

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,453
4,431
113
İçeri girince biranda istiklal marşını söylemeye başladı hicbirsey demeden direk alınırsın

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,391
2,452
113
Dosyanda yazar bende 200mt koşu yazıyordu 2km olarak değiştirdiler sözlü mülakatta Emine Erdoğan'ın eşarp markasını sormuştu demem o ki altına giydiğin donundan haberin olsun keyfe keder seçme var odanın 1 i muhakkak eleme odası olur
Oha lan eşarp markası ne😂

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,391
2,452
113
Ben bu dosyaya nasıl ulaşıcam knka ya pertem de bulamadım

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,461
6,584
113
Selamın aleyküm arkadaşlar ayın 31 inde ankara mamakta uzman cavuş için mülakatım var mülakata girecek olan var mı ? Daha önce giren oldu mu ? Nasıl oluyor bu mülakatlar bilgisi olan varsa sevinirim :)
Dost Kıbrıs’ta böyle zarf seçtiriyorlar ata sözleri oluyor işte bu ata sözün de neyi anlatmak istiyor diyor anlatıyorsun bilemezsen tekrardan çekiyorsun Atatürk hakkında soru soruyorlar genelde Türkiye de nasıl pek bilmiyorum ama Burda böyle