Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mülakat Hakkında

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,804
1,259
113
Selamın aleyküm arkadaşlar ayın 31 inde ankara mamakta uzman cavuş için mülakatım var mülakata girecek olan var mı ? Daha önce giren oldu mu ? Nasıl oluyor bu mülakatlar bilgisi olan varsa sevinirim :)
Siyah pantolon ve beyaz gonmlelekle git yanına eşortman takimi ve spor ayakkabısı al saç sakal kes konuşmalarına dikkat et ve heyecan yapma sözlü mulakatta

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,390
2,452
113
Siyah pantolon ve beyaz gonmlelekle git yanına eşortman takimi ve spor ayakkabısı al saç sakal kes konuşmalarına dikkat et ve heyecan yapma sözlü mulakatta
Tek korkum sözlü mülakat zaten ya gerisi kolay yedek astsubay yaptım askerliği herşeye hakimim tarihim kötü benim

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
547
270
63
Selamın aleyküm arkadaşlar ayın 31 inde ankara mamakta uzman cavuş için mülakatım var mülakata girecek olan var mı ? Daha önce giren oldu mu ? Nasıl oluyor bu mülakatlar bilgisi olan varsa sevinirim :)
Mülakat demek akp demek..araptaparlik ile ilgili birşeyler öğren, şeriat ile ilgili birşeyler öğren Türk düşmanlığı ile ilgili birşeyler öğren geçersin.Haaa Atatürk ile sorulan sorulara asla cevap verme sürekli menzili öv öv alırlar.

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,265
795
113
Tek korkum sözlü mülakat zaten ya gerisi kolay yedek astsubay yaptım askerliği herşeye hakimim tarihim kötü benim
Bana 2 dini 2 resmi bayram sormuşlardı, bide, 1071 sana neyi anımsatıyor dedi, Malazgirt savaşı dedim. Onun haricinde 15 temmuz gecesini nasıl tanımlarsın dedi açıkldım çıktım kazandım. Sonra kendim bıraktım tabi. Parası için gidiceksen pişman olursun