Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Mülayim6060 / Son 2 Maç

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.01

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Bana göre 38 altı büyük süpriz bu çeyrek

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Barem 40 dan 32.5 a düştü bir dakikada

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,412
19,948
113
Kurudular aw

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Sen anliyorsun dost galiba bu islerden
Daha dur dost 2 ceyrek daha var
Sorun bilip bilemmek değil tahminin için tebrikler . Ancak yeri bura değil arkadaşımızın devam eden kuponu var morel vermek varken yazdığın şryi kendine saklaman gerek . Yani şu maçta 30 çıkmadığına yüzünün şuanki tebessümünü tahmin edebiliyorum . Senin adına bırakda ben üzüleyim

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,104
1,775
113
Sorun bilip bilemmek değil tahminin için tebrikler . Ancak yeri bura değil arkadaşımızın devam eden kuponu var morel vermek varken yazdığın şryi kendine saklaman gerek . Yani şu maçta 30 çıkmadığına yüzünün şuanki tebessümünü tahmin edebiliyorum . Senin adına bırakda ben üzüleyim
Ndn mutlu olayim bizde para verip oynuyoruz ndn arkadasin bahsi yatarken tebessum edeyim 50 cikacak deyip umut verip heyecanlandirmaktansa gercegi soylemek daha mantikli

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Madem bilemiyoruz ndn gram anlamiyorsun yazdin bana dost kotu bir amacim yok inan merak ettim sadece
5.27 vardı 19 sayı atmışlar faul hakları doluydu ve sen bunu yazdın gerçekten takip eden basketi o süre zarfında sadece maksimun 15 atacaklar demek art niyettir bana göre . Kaldıki kadın baslrtbolu değil ilk çeyrek 40 atmışlar o yazıyo mantıklı olarak yazabileceğin aklıma gelmezdi . Dediğim gbii tebrikler tahminin için umarım parasal olarak faydası olmuştur . Aksi takdirde motivasyon olarak baya keyif kaçırdı

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,104
1,775
113
Senin kalbin kotu kardes gercekten arkadas bnm dusmanimmiki boyle birsey yapacagim bu senin dedigin adilik yapmak olur

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Ndn mutlu olayim bizde para verip oynuyoruz ndn arkadasin bahsi yatarken tebessum edeyim 50 cikacak deyip umut verip heyecanlandirmaktansa gercegi soylemek daha mantikli
Gerçekmi ? 5 dk da 15 sayı çıkacağını bilecek kadar gerçekçiysen yaz maçta basayım kasayı . Samimiyetle söylüyorum bunu

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,104
1,775
113
5.27 vardı 19 sayı atmışlar faul hakları doluydu ve sen bunu yazdın gerçekten takip eden basketi o süre zarfında sadece maksimun 15 atacaklar demek art niyettir bana göre . Kaldıki kadın baslrtbolu değil ilk çeyrek 40 atmışlar o yazıyo mantıklı olarak yazabileceğin aklıma gelmezdi . Dediğim gbii tebrikler tahminin için umarım parasal olarak faydası olmuştur . Aksi takdirde motivasyon olarak baya keyif kaçırdı
Sen kac yasindasin ve kac yildir basketle ilgileniyorsun dost