Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Mülayim6060 / Son 2 Maç

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.01

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,104
1,775
113
Gerçekmi ? 5 dk da 15 sayı çıkacağını bilecek kadar gerçekçiysen yaz maçta basayım kasayı . Samimiyetle söylüyorum bunu
Bak dost tahmin yurutmek ayri bilgili olmak ayri belki senin bilgin benden fazladir ama bnm tahminim daha iyidir basketbol lanet birsey ondan yazdim sanada gram anlamiyrsun demek ap ayri birsey

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,412
19,948
113
Başa baş en azından 2.yari cosarlar umarim

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
2 periyot var dost basketbol bu ne olacagi belli olmaz
Yaş 35 oldum olası takip ederim . En çok kaybım tabiki basketde olmuştur ihtimal sonuçta bunlar .. bu gözler nba de son 4 dk da kupon yattı deyip ağlayıp uyumuştum gençtim ihtiyacım vardı 7 bin çok büyük paraydı gelseydi 42 sayı lazımdı lakers maçıydı kalktığında mesaj gelmişti bilyonerrrn tebrikler kazandınız diye bir girdim 14 sayı fark ı yakalamış maçı uzatmış 60 sayıdan fazla çıkmıştı son 4 dk 42 lazım olan maç … ayrıca çok eskiye gitmeyeceğim 2 gün önce cyber maçında son 6.35 de 12 sayı lazımdı luttu deyip kahve sigara keyfi ysptım hatta arkadaşına bir paket touch blue ısmarladım nede plsa kupon geldi diye maçda sadece 4 sayı çıkmış 😂 akşama kadar adama ısmarladığım sigaradan otlandım gerçekten seviyprum en aazından iki ihtimali var

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Yaş 35 oldum olası takip ederim . En çok kaybım tabiki basketde olmuştur ihtimal sonuçta bunlar .. bu gözler nba de son 4 dk da kupon yattı deyip ağlayıp uyumuştum gençtim ihtiyacım vardı 7 bin çok büyük paraydı gelseydi 42 sayı lazımdı lakers maçıydı kalktığında mesaj gelmişti bilyonerrrn tebrikler kazandınız diye bir girdim 14 sayı fark ı yakalamış maçı uzatmış 60 sayıdan fazla çıkmıştı son 4 dk 42 lazım olan maç … ayrıca çok eskiye gitmeyeceğim 2 gün önce cyber maçında son 6.35 de 12 sayı lazımdı luttu deyip kahve sigara keyfi ysptım hatta arkadaşına bir paket touch blue ısmarladım nede plsa kupon geldi diye maçda sadece 4 sayı çıkmış 😂 akşama kadar adama ısmarladığım sigaradan otlandım gerçekten seviyprum en aazından iki ihtimali var
Ayrıca youtube sayfası açmıştım 24 k abonede yasaklı maç paylaşımından kanal kapanmıştı para kazanması aktifdi eurolig maçlatını türkçr ve ingilizce özet çıkarıyordum . Yanş takip ettiğim bir spor dalı onu anlatmaya çalışıyorum

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,104
1,775
113
İnanmayacaksin belki ama dost yeminle 11 bin alacagim nancy maci son basket macim 150 ust sene 2015 ilk periyot sadece 2 sayi cikti ikinci periyot 56 mac toteli 149 da bitti ogun bugun basktete guvenmem umarim bu kuponun gelir👍

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,104
1,775
113
İnanmayacaksin belki ama dost yeminle 11 bin alacagim nancy maci son basket macim 150 ust sene 2015 ilk periyot sadece 2 sayi cikti ikinci periyot 56 mac toteli 149 da bitti ogun bugun basktete guvenmem umarim bu kuponun gelir👍
Yanlislik var heralde diye butun canli skorlara baktim megerse gerckten 2 sayi cikmis