Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling murat8252 / Kasa 600 Hedef --

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,078
44,157
113
Yap Cekılısı kımın sansına Ne duserse 6 kişiye 50 atacagına 12 kısıye 25 at Dost daha cok ınsan alsın

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
yok kardeşim para etkinlikten çekilişten geldi problem yok ben istiyorum ki daha çok arkadaşa verelim ilk roll olduğu için bunu çok istiyorum
zaten onu 6 kişi için kafanda öyle oluşturmuştun hocam kayıpsız kazanmış gibi olur kalanla :D

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
yok kardeşim para etkinlikten çekilişten geldi problem yok ben istiyorum ki daha çok arkadaşa verelim ilk roll olduğu için bunu çok istiyorum
Dost acele etme düşün kimsenin gazınada gelme içinden geldiği gibi hareket et lütfen

harun34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
162
43
gönlunce olsun ama dıkat lı oyna kazan kardeşim ödul önemsiz kazan da sen bayram bayram parasız kalmA

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,245
16,759
113
O zaman dostum roll bu çünkü takip eden yollamak istediklerine yolla helal olsun sana Kesene bereket şimdiden

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,604
15,000
113
Kazancın daim olsun dost eğer zarar yoksa o zaman dağıtım yap bence zaten gece maç var kime çıkarsa geceye kupon oynar büyük ihtimalle 😄

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,078
44,157
113
Rolling de çekiliş yapılmıyor galiba ama emin değilim çekiliş yoksa gönlünden geçen 6 kişiye ulaşırsın zaten dmden çekiliş varsa da adminler yapar zaten
- Gelirse çekiliş ve Rolling etkinliklerinden ödül kazanmak için minimum 500 mesajınız olması gerekmekteir. 500 mesajın altı çekilişe alınmayacaktır.

2 -
Etkinlik çekilişleri sadece BEĞENENLERDEN yapılacaktır. Etkinliği açacak kişi kabul etmiş sayılır sabit bi kuraldır etkinliği açacak kişi bu kuralı değiştiremez. Konuyu takip edip veya totem yapmanızın amacı maddi bi çıkarsa lütfen takip etmeyin konuyu , forumun amacı eğlenmektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...