Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling murat8252 / Kasa 600 Hedef --

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,604
15,000
113
- Gelirse çekiliş ve Rolling etkinliklerinden ödül kazanmak için minimum 500 mesajınız olması gerekmekteir. 500 mesajın altı çekilişe alınmayacaktır.

2 -
Etkinlik çekilişleri sadece BEĞENENLERDEN yapılacaktır. Etkinliği açacak kişi kabul etmiş sayılır sabit bi kuraldır etkinliği açacak kişi bu kuralı değiştiremez. Konuyu takip edip veya totem yapmanızın amacı maddi bi çıkarsa lütfen takip etmeyin konuyu , forumun amacı eğlenmektir.
Sağol dostum bende ona bakiodum tam

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,245
16,759
113
- Gelirse çekiliş ve Rolling etkinliklerinden ödül kazanmak için minimum 500 mesajınız olması gerekmekteir. 500 mesajın altı çekilişe alınmayacaktır.

2 -
Etkinlik çekilişleri sadece BEĞENENLERDEN yapılacaktır. Etkinliği açacak kişi kabul etmiş sayılır sabit bi kuraldır etkinliği açacak kişi bu kuralı değiştiremez. Konuyu takip edip veya totem yapmanızın amacı maddi bi çıkarsa lütfen takip etmeyin konuyu , forumun amacı eğlenmektir.
Doğru söylüyor 6 kişiye özelden yazarım deseydi çekiliş olmazdı

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,078
44,157
113
@Shellac Rolllerde istedigine Verebiliyormusun Yoksa soyledigi kişi sayısından sonrakılere mı ozelden dm ata bılıyor ?

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,468
26,464
113
S.a dostlar sonradan müdahil oldum konuya ama bazi rollerde bende denk geliyorum ya çekiliş ya dağıtım oluyor ama kural net olarak belli aslında çekilis olması gerekiyor

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,078
44,157
113
Yok la bende açtım roll kazanırsam özelden bikac kişiye yazarım dedim hiç sorun olmadı oda öyle yazsaydi sorun olmazdı.ama kişi ve mikatr belirtseydi böyle olmazdi
Tamam o konuda hem fıkırız Dost belırmedıgı ıcın bende kuralı paylastım :D

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,078
44,157
113
Yok la bende açtım roll kazanırsam özelden bikac kişiye yazarım dedim hiç sorun olmadı oda öyle yazsaydi sorun olmazdı.ama kişi ve mikatr belirtseydi böyle olmazdi
O bi kaç kısı biz Olmuyoruz Hiç Farkettıysen Dayı Hep biz istiyoz :D

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,624
150,877
113
@Shellac Rolllerde istedigine Verebiliyormusun Yoksa soyledigi kişi sayısından sonrakılere mı ozelden dm ata bılıyor ?
konu başında belirtmesi lazım dost
konu içinde para muhabbeti geçmeyecek şuan olduğu gibi bunu istemiyoruz işte.
kasa hedef belirler özelden iletişime geçer
kasa hedef belirler hedefe ulaşırsa şu kadar dağıtım yaparım der çekiliş olur.

biraz esneklik sağlanması adına bu şekilde karar veriliyor dost.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...