Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Muronun Muhabbet Yeri 😃

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,625
9,909
113
Burada o kadar insan var bu gizlilik hatasını nasıl düzeltirim onu bilen yok mu Allah'ını seven söylesin bak Kandil

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,324
9,010
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,324
9,010
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,324
9,010
113

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,625
9,909
113
Cano tam basdan anlatsana sıkıntıyı bidaha
Ya mesela jojobet matbet Pusula bunlara giriş sağlıyorum ya normal Google'dan da Maçkolik'e giriş sağlıyorum hep giriyordum böyle bu şekilde şimdiye kadar 3 gün öncesine kadar şimdi gizlilik hatası veriyor bu betkolik midir ne sitesidir namussuz yanlışlıkla Android sistemi indiriyorsun ya bu şeyi programı sistemini Elim çarptı indirdi sildim ondan sonra böyle oldu

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,324
9,010
113
Ya mesela jojobet matbet Pusula bunlara giriş sağlıyorum ya normal Google'dan da Maçkolik'e giriş sağlıyorum hep giriyordum böyle bu şekilde şimdiye kadar 3 gün öncesine kadar şimdi gizlilik hatası veriyor bu betkolik midir ne sitesidir namussuz yanlışlıkla Android sistemi indiriyorsun ya bu şeyi programı sistemini Elim çarptı indirdi sildim ondan sonra böyle oldu
Agacim feornun dediği gibi sil geçmişi felan bitane birsey bırakma sonra yeniden başlat ha gene olmadı telefonu fabrika ayarlarına döndür aga

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,993
4,182
113
Amin..yüreğine sağlık kardeşim..Rabbim ıslah etsin bizleri,,başka diyecek söz bulamıyorum :((