Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Muronun Muhabbet Yeri 😃

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,301
8,982
113
Dost oku bak bir daha yazmam.... Google yada hangi tarayıcı kullanıyorsan tarayıcı geçmişini cerezlerle birlikte sil komle sonra hiçbir siteye girmeden telefonu resetle(kapatıp yeniden ac)
Bu Sefer yapacak agacim bu metne kesin yapar

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,389
18,525
113
Beyler sitenin birinde param kaldı şunların bir ifadesini alıp geliyorum sabah 50 TL ile başlayan serüvenimi 5 k ya çıkarttım zorlarina gitti herhalde ödeme yapmıyorlar :)

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,281
3,918
113
Lan o değil de telefonum kırıldığı için annemin telefonunu aldım sabahtan beri aramalar mesajlar susmadı aw bir ıslık çalsa 2.dünya savaşı için bir ordu kadın çağırır . Bende çevrem geniş diye övünüyordum pehh

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,301
8,982
113
Beyler sitenin birinde param kaldı şunların bir ifadesini alıp geliyorum sabah 50 TL ile başlayan serüvenimi 5 k ya çıkarttım zorlarina gitti herhalde ödeme yapmıyorlar :)
Kimmm agacim hemen girelim devreye hemen hemen ferom yürek yemisler

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,301
8,982
113
Lan o değil de telefonum kırıldığı için annemin telefonunu aldım sabahtan beri aramalar mesajlar susmadı aw bir ıslık çalsa 2.dünya savaşı için bir ordu kadın çağırır . Bende çevrem geniş diye övünüyordum pehh
Yaaa abi ya😂😂😂🤣🤣

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,301
8,982
113

WiTz

Tanınmış üye
Aktif Üye